| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti dai seama ca o fata e virgina?

14 răspunsuri:
| seawolf a răspuns:

Daca are nasul cârn numai e no talking

| andreii2 a răspuns:

O intrebihappy

| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

La prima vedere nu cred ca se poate, abia atunci cand faceti dragoste.

Răspuns utilizator avertizat
identitate
| identitate a răspuns:

Daca tot nu-ti dai seama singur ce mai conteaza daca e sau nu?!
Dumnezeu cand a facut femeia cu himen s-a gandit doar la cat o sa rada de prostia omeneasca!happy

| soricica a răspuns:

Fizic nu iti dai seama. Poate sa iti zica ea, sau atunci cand faceti dragoste iti dai seama [asa cred] ca intra putin mai greu si ea s-ar putea sa se strambe putin [ca o doare]. Mie cel putin asa mi s-a intamplattongue
Bye:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mama mea e medic...si are o carte in care exista un capitol numit,, Vagin"laughingboon,, si acolo sunt 2 desene; unu in care e reprezentat vaginul unei femei virgine si unu in care femeia mnu mai e virgina...raspunsu:cand o sa ajungeti sa faceti dragoste o sa afli sau poti sa o si intrebi sau daca vrei sa fii sigr cauta la o bibllioteca cartea,, anatomia si fiziologia omului',happypagina 851 laughing sau mai simplu cauta pe net laughing

| demon a răspuns:

Te culci cu ea si daca se simte bine nu mai ii virgina daca o doare si se plange atuncea ii o sa vezi tu laughing

| zuzu_7632 a răspuns:

Mda. c raspunsuribig grin iti dai seama c o fata e virgina atunci cand te culci cu ea... daca ii curge sange e clar c e virgina dar uneori o fata nu mai e virgina chiar fara sasi dea seama.adica himenul care e inauntrul vaginului se poate rupe atunci cand face sport sau se plimba cu bicicleta...deci singura sansa ar fi sa vezi daca o doarewinking

| spin a răspuns:

Ce legatura are? pentru ce sa-ti bati capul cu atatea intrebari? astea sunt inutile...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand corpul. de obicei cand ai inceput viata sexuala te dezvolti mai repede. dar nu mereu. dupa aia daca o cunosti de mult timp si te-ai cam holbat la picioarele ei si la funnd vei observa ca dupa ce o faceti daca e virgina i se va schimba forma picioarelor. devenind mai cracanate (scuze fetele) iar pe la fund va exista ca un fel de loc pe unde sa te uiti printre picioarele lipite...asta doar dac e curvvva (scuze fetele din nou)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing te uiti la bucile ei si vezi daca sunt gaurite... si iti dai seama daca bucule sunt apropiate inseamna ca e virgina
Bafta la dezvirginare

| RTDRomania a răspuns:

Ca sa iti dai seama daca mai e sau nu virgina trebuie sa ajungi cu ea la chestii mai intime. Daca o sa aiba emotii si nu o sa faca prea multe lucruri, adica te lasa pe tine sa faci totul atunci este virgina 90%. Deasemea la dezvirginare curge putin sange, si e dureros si de aici poti de asemenea sa iti dai seama. Fetele virgine au tentinta de foarte multe ori sa zica ca nu mai sunt virgine, pe cand cele care nu sunt le zic la toti ca sunt virgine si de fapt au avut nu stiu cati parteneri sexuali, dar asta nu se intampla imtotdeauna dar mai sunt cazuri in care fac asa. Poti merge pe varianta cu controlul la medic, dar banuiesc ca nu i-ai zice fetei :"hai la ginecolog sa ma conving ca esti virgina" oh go on

| EddyMihai a răspuns:

rolling on the floor nu vad ce relevanta are... daca esti atat de... incat sa nu ai incredere in ea duo la medic WOW ce descoperire