| Madeleine94 a întrebat:

Cum iti dai seama daca un baiat mai este virgin?

Răspuns Câştigător
| yomya a răspuns:

Salut! in afara de faptul ca re caputul penisului acoperit cu pielita nu cred ca i cum sa observi poate numai la actul sexualdar baietii se dezvirgineaza prin masturbare pentru prima data asa ca nu se mai gasesc baieti virgini dar cei care sunt au capul acoperit cu pielita acea care se da in sus si in jos in timpul actului sexual

10 răspunsuri:
| kennyisdead a răspuns:

Nu ai cum, eventual prin lipsa de experienta, dar si aia poate fi mimata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu s-a nascut este virgin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica ar avea gust de zmeura.Asa mi-a zis o tipa.

| masly a răspuns:

Nu are experienta...

| Malvina24 a răspuns:

Daca are 6 ani poti fi sigura ca e virgin, in rest nu ai cum sa-ti dai seama@

| ZeroBarat1 a răspuns:

Dupa ce-l incerci, bafta happy

| alina_3473 a răspuns:

Harciog nu are dreptate are gust de tutty frutty big grinlaughing

| ThiPaRu a răspuns:

Toti baietii au "pielita acea pe capul de jos numai daca is evrei si au fost circumscrisi nu o mai au.Deci...nu prea iti poti da seama

| wolfy a răspuns:

Singura modalitate e dupa ce il incerci asa ca spor la treabasi yomya nu pre ai nimerit-o cu pielita aici depinde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la un baiat nu iti poti da seama daca este virgin. Povestea cu ata nu prea e adevarata. Uneori nu se rupe din prima, alteori nu se rupe deloc! Doar daca iti spune el daca e...