| carlapopa23 a întrebat:

Cum iti dai seama ca un baiat este virgin?

12 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Preputul este o piele care se intinde pe corpul penisului, ancorandu-a baza glandului.La interiorul acestuia se afla o fasie de tesut care incepe aproape de orificiul uretral (pe unde fac pipi baietii). Asta se numeste frenul preputului sau, popular, ata si atesta virginitatea baiatului
Sper sa fi explicat pe intelesbig grin

evenso
| evenso a răspuns:

Nu ai cum sa-ti dai seama.

| Diiiidi a răspuns:

Nu ai cum..cred

| unknownn a răspuns:

Il intrebi happy

| Wihox a răspuns:

Nu poti, asta e norocu baietilor. Ata acea se rupe dupa foarte multe contacte sexuale si cate odata nu se rupe deloc asa ca nu ai cum. Dar de ce te intereseaza?

| MioaraParalescu a răspuns:

Nu stie sa f**a!
rolling on the floor

| pisssssiyy97 a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Tare raspunsul laughing)

| MioaraParalescu a răspuns (pentru pisssssiyy97):

Multumesc nu a trebuit sa ma gandesc prea mult laughing
Acum stii cum sa aflii daca un baiat e virgin sau nu big grin
Trebuie doar sa il pui la incercare.

| irrumator30 a răspuns:

E foarte stangaci cand vine vorba de sex, la penetrare, in special.

| iuli29 a răspuns:

Nu iti poti da seama.

| GhostRiderr a răspuns:

Pai la baieti ar fi sa vezi cat de mult vb despre sex sau se da al fete daca nu se prea da inseaman ca este daca se da prea tare atunci sunt posibilitati ca sa nu mai fie virgin!

| Gabriel65 a răspuns:

Nu-i iese tot capu pe geam big grin