| Lee_1331 a întrebat:

Cum pot sa citesc raspunsurile care mi-s-a dat

5 răspunsuri:
| play4girls a răspuns:

Click pe ''intrebarile mele''!

| Biuka a răspuns:

Pai dupa ce intrii pe site http://www.tpu.ro/ In stanga ecranului. te loghezi daca e nevoie si apoi dai a intrebarile mele. Si clik pe intrebare. App. asta cum o vei vedea? =))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in pagina de start.
Te duci la Intrebarile mele si acolo o sa.ti apara toate intrebarile tale. Dai click pe uan din ele, la care vrei sa.i vezi raspunsurile.
Sper ca te.am ajutat si ca ai intelesbatting eyelashes!
Funda; o3?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In stinga paginii ai un chenar unde vezi intrebarile mele, dai click pe intrebarile mele si o sa vezi raspunsurile

| Crinutza_2223 a răspuns:

Cum citesti raspunsul a ceea ce ai intrebat acum? ai chef de misto sau?happy