| denyy a întrebat:

Nu stiu unde sa citesc raspunsurile la intrebari?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click pe intrebare si ar trebuia sa apara si raspunsurile da in ultima vreme mai greu

15 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mergi la "întrebările mele" (în stânga), selectezi întrebarea şi citeşti răspunsurile. Succes!

| adi a răspuns:

Pe pagina cu intrebarea, daca sunt, ca sa ajungi la pagina cu intrebarea dai in stanga la Intrebarile mele, pentru pagina unde vezi raspunsurile tale(date de tine la alte intrebari) dai in stanga la Raspunsurile mele.

| StarDust a răspuns:

Cand intri pe site te uiti in stanga. apare o chestie de genu logat ca denyy si ai aqlo mai jos intrebarile mele. dai click aqlo o sa vezi toate intrebarile tale si vezi alaturi daca ai raspunsuri sau nu happy

multa bafta :*

| CDelia a răspuns:

Intri pe pagina principala si in stanga ai un panou cu mai multe obtiuni, dai click pe 'intrebarile mele' si iti apare intrebarea ta, apoi click pe eawinkingatat. iar cund vrei sa vezi raspunsurile altor intrebari dai click pe text nu pe imagine

| liliana83 a răspuns:

mergi la intrebarile care le-ai pus si vezi si raspunsurile primite. succes.

| mcvlad a răspuns:

Daca te referi la intrebarile puse de tine, in meniul personal, dupa ce te loghezi, dai click pe "Intrebarile mele" si apoi selectezi intrebarea deja pusa, unde vei gasi raspunsurile (daca exista).
Daca te referi la intrebarile altora, dai click pe ele si gasesti raspunsurile.
Sper ca ti-am fost de folos,
O zi buna!

| Dragosgan a răspuns:

Poti citi raspunsurile intrebarilor dand in josul paginii. Daca nu scrie nimic inseamna ca nimeni nu tia trimis nici un raspuns la intrebare.Acum ca iti trimit raspunsul sigur il vei gasi in josul paginii. Te salut!

| clawss a răspuns:

Raspunsurile la intrebarile tale vor veni prine email sau te duci la meniul contului tau la si vei vedea si raspunsurile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii, dar n-ai primit inca niciun raspuns.Nu inteleg de ce nu-l posteaza pe al meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact la intrebarea ta. Cauta in stanga la categorii, Informatii Utilitare, deschide si in pagina gasesti intrebarea ta. dai click pe intrebare si sub ea gasesti raspunsurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te in stanga la categorii, click pe Informatii Utilitare, te uiti in pagina dupa intrebarea ta, dai click pe ea, si se deschide pagina cu intrebarea si raspunsurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In partea stanga, ai "raspunsurile mele"
Da-i acolo si vezi ce iesehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta-i o intrebare halucinanta...

| no_5867 a răspuns:

Raspunsurile sint jos sub intrebare

| zaharie a răspuns:

Intri pe profilul tau si itiscrie in mijloc micut cam ceva de genul(raspunsurile la intrebare)