| Nikoooooooo a întrebat:

Cum sa il alint pe iubitul meu?

Răspuns Câştigător
| BlackAngel23 a răspuns:

Iuby iubitu ingeras,viata mea,amore,sufletel,gurita,iepuras,puiut,puiu,puffy,pufoshenie ( asta e amea) ciuffy( a lui laughing) pufarina,pufulete,pisi,pisoias,printzisor, bondarel, fluturas. Poti sa-i zici cum iti trece prin cap tongue sper ca tis de folos alea de sustongue

17 răspunsuri:
| Monutza a răspuns:

Eu ii zic. Pisoipuppy dog eyes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il alint pe iubitul meu ''iub''. Mi se pare mai frumos decat ''iubi.

| DrZzz a răspuns:

Spune-i pisulache big grin
Funda! happy

| alylove15 a răspuns:

Eu ti le voi spune pe cele pe care le folosesc eu:
-ube
-yuby
-ubi
-bebe
-dracusor
-scumpete
-raul meu
-baby
Eu acestea le folosesc cel mai des.

| geologul a răspuns:

Sunt multe :iepurasu meu, ursulet...

| dincolodevise a răspuns:

Ingerul meu, sufletul meu,pui, iubirea mea,iubitu,scumpete, baby, sufletel, iubi. sper ca te-am ajutat.

| Nuri1 a răspuns:

Buna Daiana! Poi hai sa ti le zic pe cele frumoase:iubitu meu,sufletel,mami,bubu,dragul meu,iubitel,bebe,bebic,bebelush,iub,carino,puiu,puiut,iubire,dragoste,ingeras,scumpi,honey,baby,iubirica,inimioara,dulceata mea,tati si mai sunt cele amuzante cand e suparat si vrei sa-l impaci:papusel,gurita,copilu,copilas,gandacel,dovlecel,pepenas,iepuras,pisoi,ursulet,pufulet,motanel,soricellaughing,tzuchii,pitic,piticot,piciule,brotacel,puffy,bombonel,fluturash,maimutel,poponeata,puta,putulica,tauras,dracusor, sugar, tzitzi...mai sunt dar nu`mi mai amintesc. Sper sa-ti placa.:*

| Abracadabra_5265 a răspuns:

Daca nici asta nu stiti singuri. E grav rau.

| DeNySa000 a răspuns:

Pai

pisi
iubititu`
iubire
ursuletz

nu mai imi vine in minte
pop

| TeoTee a răspuns:

Iubi,pisi,bebe,puiu,iub,boby,pisu,cretu,bubu:* sper ca te-am ajutat! Baftahappy

| EuOO a răspuns:

Cică "poponeaţă". Voi gândiţi? laughing Alintul vine din suflet, nu din ideile altora.

| Ioana_8648 a răspuns:

Iubii, ingeraş, pui, ursuleţ, iubiţel, pufiii, sufleţel, scumpete, scumpiii, pisoi, iubb, iubire mică, frumos mic, bebe, frumuseţea mea, piersicuţa, floricică, strugurel, puiu, puişor, puiuţ, sper că ti.am fost de ajutor happy

| BlackAngel23 a răspuns:

Ms de funda:X

| Nikoooooooo explică:

Nu ai pentru ce DeDe:*

| mikyalexx a răspuns:

Eu ii zic lui : iubitu, iubitoi, putsoi, putsulica, mamutoiule, frumuselule, dragule, scumpule si el imi zice mie tucuras, piscotel, pasarica (sau pasaric) mai de mult imi zcea "fata mea" thinking nu mai stiu... multe :*

| Anamaria_Patricia_1999 a răspuns:

Ce mai urmează sa întrebați? Cum se folosește prezervativul? Serios? Aici este intimitate.

| Tany17 a răspuns:

Iubire,pisicuta,iepurash,odorash,zaicik,amorash,baby,iubito,iubitule,iubire,scumpete,scumpo,scumpule,dulceatzo,pupsik...