| Cristina_7964 a întrebat:

Cum se excita cel mai tare un barbat?

9 răspunsuri:
| pacalici a răspuns:

Ial de pupaza su ceva oral

| Damian a răspuns:

Capul penisului este calcâiul lui achile, in 5 min daca sti sa actionezi la-i terminat

| Rukhsandra a răspuns:

Depinde de baiat... dar in general toti se excita daca le atingi penisul sau i pupi pe gat si pe urechii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand te epilezi bec. Spune-i ca i-ai pregatit o surpriza, pune-l sa inchida ochii, dezbraca-l pana la mijloc, ia-i o mana si baga-i-o pe la elementele esentiale. Lasa-l sa te exploreze, sa-ti mangaie buzele catifelate, sa-ti simta caldura si umezeala cu varful degetelor. In timpul asta scoate-ti si tu bluza si mangaie-l si saruta-l pe piept si pe gat, atingandu-l usor cu sanii. Va veti excita amandoi insa el va fi extaziat. Cand ii vei da jos si pantalonii vei observa rezultatele.
Daca treaba asta nu merge, leaga-l de pat si trage-i o mama de bataie cu pliciul de muste.

| Alexandru_8107 a răspuns:

Depinde de organismul fiecaruia.Fiecare barbat are placerea lui.

| NicRazvan a răspuns:

Atingei corpul usor, saruta-l pe ureci si gat si mangaie-i penisul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristina, daca tu esti intr-adevar cea din poza eu cred ca e suficient sa te fatai un pic dezbracata prin fata lui.

| mahoney a răspuns:

Cristina vrei sa ai toate armele secrete tongue

Important e sa fi naturala, sa se vada ca-l iubesti si s-o faci cu pasiune tongue
putina tenta salbatica, dar si romantica e perfect pentru o partida de sex. Incearca sa-l intarati destul de tare si-apoi sa-l lasi sa faca ce vrea cu tine.