| anonim_4396 a întrebat:

Cum se excita o fata cel mai tare

4 răspunsuri:
| Angelsergiuboy a răspuns:

Ai auzit de PUNCTUL " G " daca nu documenteazate putin
acolo se zice ca e cel mai sensibil punct erogen unde o fata se excita la MAXIM

daca te-am ajutat astept o fundita.

| AndreyG a răspuns:

Exact cum spune Diutza.Dar difera si de la fata la fata locul care, odata sarutat sa excite fata.Fiecare fata are punctul ei sensibil, ar trebui sa o intrebi sau sa-ti dai tu seama.

| Rubiishor a răspuns:

Pai nu orice fata se excita la saruturi sau daca ii pui mana nu stiu unde! Poate se excita daca ii bagi mana sub bluza in sutien ...sau nu stiu! XD

| DiutzaAngel a răspuns:

Daca o atingi si o mangaii pe sani si incepi sa o saruti de la gat pana la sani!
si chiar pana la buric iar daca esti de acord poti cobori mai jos
joacate cu degetele in p...a ei si mangaio tandru sarutand-o pe tot corpul