| cristina_1795 a întrebat:

Cine ma excita cel mai tare ii

Răspuns Câştigător
| adrianajollie a răspuns:

Bine, eu nu o sa-ti dau un raspuns la misto tongue.
Gandeste`te ca esti cu persoana iubita, ca va sarutati, ca ti sopteste la ureche cele mai frumoase cuvinte, te saruta pe gat, si te trage mai aproape de el, o mana ti`o tine pe spate imediat desuprea funduluiblushing iar cu una se joaca prin parul tau. Aa am uitat sa precizez ca sunteti intr-o cabana, undeva la munte, pustiu, frig afara, inauntru cald si bine, tu in maieu alb si niste chilotei smug el in blugi, transpiri si deja maieul devine transparent. Continua sa te sarute si ajungeti pe jos in fata semineului in care lemnele trosnesc. E cald tot mai cald, il dezbraci si... urmeaza ceva frumos laughing. Deci? Nu ti-ar place?

9 răspunsuri:
| User a răspuns:

Uita-te la avatarul meu. Sau mai bine nu, numa o sa umpli TPU-ul de molii si fluturi.

| adrianajollie a răspuns:

A da normal e pregatita si sampania smug iti toarna putin pe gat, pe sani si apoi... =p~ aoleeeu! laughing

| adrianajollie a răspuns:

Imi dai fundabatting eyelashes?

| adrianajollie a răspuns:

Bravo kid os primeste mamica ta! Sau tu happy. Da? hai fi baietel/fetita cuminte si taci don't tell anyone

| nimiiiiiic a răspuns:

Cati ani ai?straight faceraised eyebrows

| spad3r a răspuns:

Imi place ce ai postat, sunt curios cine reuseste, eu sigur u

| FORMULADTI a răspuns:

Bai frate apucate de penis si trage cit de tare poti, sa vezi cum lucraza... daca incerci sa nu ai pretentiiwinking

| CudiDaKid a răspuns:

Bravo adrianajollie primesti un os

| CudiDaKid a răspuns:

Ce fraiera?:O vrei scandal? vrei sa ne pi*dim?:o Cat de copac sa fi sa iti scrii fanteziile aici straight face si sa mai ceri si fundalaughing