| iuliutsa7 a întrebat:

Cum se poate masturba o fata inca virgina? [ nu vreau raspunsuri la misto ] Cel mai bun raspuns primeste funda big grin [recunosc ca intrebareaa era putin cam aiuria. laughing ] [plictiseala asta. ] whistling

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Masturbarea la femei nu dezvignireaza (penetrareacu degetul/alte jucarii). singurul lucru care poate dezvirgina este un organ sexual masculin. sunt si fete ale caror himen nu este foarte elastic si se poate rupe de la penetrarea cu degetele. singurul mod de a afla este sa incerci.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte simplu:cu manuta pe clitoris
succes!

| ServanaAtoni a răspuns:

Daca imi spui cati ani ai iti raspund la intrebare, fara sa te iau la misto happy

| hiena a răspuns:

Ma chemi pe mine judetul olt.rusanesti.strada scolii
si vezi tu atunci

| hiena a răspuns:

Nr de telefon. 0765395838

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Ce amuzanta e intrebarealaughing

| kagom3 a răspuns:

Pai isi baga degetelul(sau vibratotul sau jucarii erotice) acolo unde ar trebui ca sa fie bagata p*a funda? :d

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce este obligatoriu să-și introducă ceva în vagin pentru excitare când poate apela la zonele erogene din exterior?
Clitorisul, Muntele lui Venus (dacă știi ce este!).
Pa, pa.

| Alexandru_2594 a răspuns:

Simplu,o fata se masturbeaza bagandusi degetele undeva sau jucarii erotice.Te-ai prins?