| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare, am 15 ani si vreau si eu niste idei de obuiecte cu care ma pot masturba. dar daca avetichef de raspuns la misto nu mai raspunsuri
altele in afara de dus de dildo si de vestitul deget. mentionez k sunt virgina si nu vreau sa maa apuc de sex sa imi pierd virginitatea. :d
funda

17 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Fundul de la deodorant, markerul, tocuri de pantof etc big grin

| Mysteryossa a răspuns:

Cumparati o pe**a de jucarie laughing sau ia-ti un vibrator.dar am si eu o intrebare:dc vrei sa te masturbezi? cauta-ti mai bine un baiat care sa te satisfaca si gata

| LoStEyEs a răspuns (pentru Mysteryossa):

Hmm, poate ea nu vrea sa se faca de rusine cu acel baiat straight face poate ea cand o sa aiba o relatie serioasa atunci cand o sa facaz sex cu el ~winking

Răspuns utilizator avertizat
| jeleuriursuleti a răspuns:

Te cam dezvirginezi cu astfel de obiecte

| LoStEyEs a răspuns (pentru jeleuriursuleti):

Pentru a te dizvirgina trebuie ca sa te masturbezi vreo 10, 15 min. dar daca se masturbeaza in fiecare zi vreo 5 minute, atunci se dizvirgineaza sigur straight face

| georgiana37 a răspuns (pentru LoStEyEs):

What'? omg laughing lool.am mai auzitosi pe asta

| LoStEyEs a răspuns:

Uite niste sugestii : un castravete, o banana, un morcov. ( stiu ca suna ciudat dar mi le-am imaginat dupa forma penisului )hee hee
P.S. Sa le speli inainte sa te masturbezi, k altfel risti sa ai o infectie de la microbiwinking

| Alexaia a răspuns:

Cauta obiecte noi prin casa care te pot ajuta. Baga te rog idul meu
maningalexa

| invisibleboy a răspuns:

Telecomanda, sticla de 0, 5 L, cutiute de alifii (forme cubice), si viziteaza si tu un magazin sex shop... acolo vei gasi cu siguranta multe chestii.

| vibeantonio a răspuns:

Scarbos... dar poti folosii : Telefonul, Creionul, Castravete, morcov... rolling on the floor etc

| ATS a răspuns:

Dude! straight face Super intrebarea!rolling on the floor
Oricum, sa ne gandim.
Vibrator - chestiile alea pentru masaj, telefonul cand e pe vibratierolling on the floor, ce vrei tu!
Periuta de dinti - pfaaai, cate vrei poti sa facu cu easmug
De dus nu stiam, dar incerca sa te uiti la filme porno in timp ce te masturbezi, gandeste-te ca esti tuwinking

| Alex1002 a răspuns:

Apucate de invatat ca viata e mare si totusi ai o varsta ma-ai asteapta