| tzotzo a întrebat:

Daca am ramas insarcinata, imi mai vine sau nu ciclul?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Ce intrebare... nu normal!

17 răspunsuri:
| muffin94 a răspuns:

Nu-ti mai vine pe toata perioada sarcinii

| samantha_4979 a răspuns:

Cica nu ar mai trebui sa iti vina! Dar sunt cazuri cand femeia insarcinata mai are vreo 2-3-4 luni ciclu' dupa ce a ramas insarcinata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Este unul din semnele care confirmă prezenţa unei sarcini, prin lipsa menstrei. Sunt şi cazuri când vine peste sarcină şi trebuie consultat urgent un medic ginecolog pentru instituirea unui tratament de oprire a acestuia.
Alte semne care indică şi ele o sarcină: greţuri matinale, vărsături, tensiune în sâni cu schimbarea culorii mamelonului, somnolenţă, nervozitate, sensibilitate crescută la unele mirosuri, poftă de mâncare sau nu, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai tu, da ce educatie sexuala ai mai facut? Desigur ca nu.

| Simonaa5 a răspuns:

Nu iti mai vine .cumnata mea este insarcinata... a 2 oarasad
1 oara a pierdut copilul... dar pierderea copilului a adus si curgerea sangelui ca si cum i-a venit ciclul... dar sa ai grija daca iti curge sange in timpul sarcinii sa te duci imediat la spital ca din cauza asta ar putea dauna copiluluihappy

Alte răspunsuri
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu-ti mai vine ciclul, dar in primele luni cam 20% dintre femei pot avea sangerari care sa mimeze menstruatia.

| M.J. a răspuns:

Vad ca majoritatea fac caterinca de faptul ca pui o asemenea intrebare, dar nu-si dau seama ca de fapt ei sunt cei in necunostinta de cauza... poate sa nu iti vina, dar se poate si sa iti vina...primele de sarcina ale mamei cu mine, a avut menstruatie...asa ca dragilor(ma refer la unii dintre voi)nu va mai credeti asa destepti.va puteti sp parerea, dar nu ca si cand voi ati fi cei mai destepti(miha3332)

| vykkusor a răspuns:

Nu nu-ti mai vine.De aceea de multe ori datorita ciclului poti sa-ti dai seama daca esti sau nu insarcinata.

| ely1991 a răspuns:

Ciclul nu mai vine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate sa iti vina ciclul si peste sarcina vreo 4 luni straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o prietena care are nevoie de ajutor, si nu prea ma pricep, asa ca apelez la voi. A facut`o pentru prima data cu prietenul ei, dar nu a durat decat 2-3 minute, caci s`a speriat, si s`au oprit, doar a dezvirginat`o. El nu s`a terminat deloc. A treia zi a luat postinor, si menstruatita i`a venit regulat. Nu are sane de sarcina nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti vine cicluc dacda esti insarinata.de asta iti dai semana cand esti insarcinata. daca iti vine ciclul nu esti insarcinata da nuty vine ciclul esti insarcinata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de la femeie la femeie; mie da mi-a venit patru luni; nu stiu ce sa zic; bb meu are patru ani aproape di tot de atata tim nu imi vine mestra decat cu tratament

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare.am facut-o in 25 august aproximativ si am avut ciclu prin 16 cam asa.In luna septembrie mi-a venit dar a intarziat.Prin 20/21 a venit, iar in octombrie nu a venit deloc.Am facut 3 teste dar au iesit negativ.As putea fi insarcinata?sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal nu ar trebui... dar mai sunt cazuri in care se mai intampla sad

| a1a2a3 a răspuns:

Nu iti mai vine