| CRSCRS a întrebat:

Dacă am vorbit cu cineva si a salvat conversatia, iar eu l-am blocat mai poate vedea conversatia pe snapchat?

Răspuns Câştigător
| raduradurr a răspuns:

Nu

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cum adica a salvat-o? Eu stiu ca mesajele pe snap se sterg cand iesi din conversatie. Daca a facut screenshot, atunci ii ramane indiferent ca l-ai blocat sau nu.

| CRSCRS explică (pentru raduradurr):

Esti sigur?

Răspuns utilizator avertizat
| CRSCRS explică (pentru Adry05):

Poti sa le salvezi dacă ti apăsat pe ele..., iar dacă face screenshot imi apare...,, a efectuat o captură de ecran a conversatiei"