| xVampirJmkx a întrebat:

Daca, ca fata, vrei sa te masturbezi cand esti pe stop, in ultimele zile/ultima zi, poti?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca femeile pot/reusesc sa se masturbeze mai ales daca opteaza sa practice doar masturbarea clitoridiana (externa) a ''pasaricii'', in fiecare zi a ciclului menstrual fara nicio retinere. Sanatate!

7 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

De ce nu?

| RAY a răspuns:

Nu are nici o legatura ciclu tau biologic vs activitatea ta, orice poti face in acest timp, dar poate riscul de infectie e mai mare =nu stiu sigur, sa te speli pe maini, vibratorul cu sapun

| RemmMember a răspuns:

Normal ca poate. nu o opreste nimeni sa nu se masturbeze

| mihai69 a răspuns:

Desigur. Chiar se spune că ajută să scapi de dureri, dacă ai problema asta în timpul c.m.

| xVampirJmkx explică (pentru mihai69):

Lol nu știam! thank you

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vad ce te ar opri

| Violleta2022 a răspuns:

Da, poti, doar ca trebuie sa ai mare grija la igiena si la ce introduci in pasarica, ca-i pericol de infectie si hemoragii.
Indicat este masturbarea clitoridiana, cu degetul pe clitoris si igiena locala inainte si dupa act.