| saby26 a întrebat:

De ce dupa fiecare contact sexual ma doare burta si ovarele de nu imi mai trebuie cate 1 saptamana. iubitul meu este cam dotat oare de asta? si in timpul actului am dureri simt ca imi rupe tot in mine. dar imi e rusine sa ii spun. ce sa fac sa vb cu el dar si ce sa ii spun sa n-o mai bage toata atunci ce placere va mai avea?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i asa eviti sa ai probleme in viitor cu uterul.

| zNCrys a răspuns:

Si prietena mea imi mai spune din cand ca o doare cand ma duc mai adanc sau imi dau eu seama dupa reactia ei, eh...Atunci nu ma mai duc asa adanc si totul se transforma iar in placere.Incercati potizii in care el nu poate ajunge pana la capat.Si de ce iti este rusine sa vorbesti? Daca ati ajuns sa aveti un contact sexual cum poate sa iti fie rusine sa vorbesti?