| Andreea_1135 a întrebat:

De ce in ultimii ani copii isi incep viata sexuala pe varste de 13, 14, 15 ani? credeti ca este bine si normal? cine are vreo vina?

35 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Enjoy pleasures of life!
"Totul este SEX! " Sigmund Freud
Eu mi-am inceput viata sexuala la 15 ani Nu regret si nu pentru faptul ca sunt baiat happy
Nu e nimic anormal daca iubesti iubeste
njoy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii parinti le ofera prea multa libertate si copii isi iau lumea in cap.sincer cerd ca parintii au o mare parte din vina deoarece nu au fost in stare sa le acorede o educatie. mi se pare ca e foarte rau ca un copil de 14 anii sasi inceapa viata sexuala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreu sa ma ***

| alexandra_4260 a răspuns:

Mda...nu e deloc normal.si eu pe la 13-14 ani ma gandeam ca eu numa la 19 20 de ani imi voi incepe viata sexuala. dar uite ca nu a fost asa.la 16 ani am facut sa zic o greseala. fetele din ziua de azi is foarte da foarte! PROASTE! si baietii foarte da foarte! smecheri.batting eyelashes.:d.

| Emylakes a răspuns:

Nu este nimic anormal, cine vrea, poate, are cu ce poate sa isi inceapa viata sexuala de cand vrea, nu mi-se pare nimic anormal ...eu mi-am inceput viata sexuala de la aproape 13ani