| Rux_5597 a întrebat:

De ce inseala barbatii?

Răspuns Câştigător
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Pentru ca nu gasesc ceea ce le trebuie acasa. Straduieste-te sa-i oferi tu aceasta. Esti o femeie care a pus aceasta intrebare, deci care si-a pus aceasta problema, deci inteligenta. Poti cu siguranta manevra relatia ta de cuplu. O partida buna, este medicament veridic pentru barbatul tau: pentru placere, in primul rand, pentru somn, pentru destindere. Fa-ti atitudinea in asa fel incat sa creeze dependenta. Mult succes!
http://www.eva.ro/dragoste/relatii/de-ce-inseala-barbatii-articol-1671.html

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ticalosi, de ticalosi... nemernicii de eihee hee
Unii pentru ca nu le ofera sotia ce le trebuie sau au o viata nefericita de familie (neintelegeri, certuri, neimpliniri). Altii pentru ca nu rezista tentatiei, o femeie frumoasa mereu te va tenta. Putini sint cei care isi respecta si isi iubesc cu adevarat partenera sau sotia, astfel incit sa nu faca ceva ce stiu ca ar rani-o, ca ar face-o sa sufere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca au nevoie sa se asigure ca "inca mai pot"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate i se da motive. poate ca nu stie sa aprecieze persoana de langa. poate ca s-a plictisit si vrea ceva nou. poate ca vrea sa vada cum e. poate ca nu are suflet. poate ca vrea sa isi faca prietena/nevasta sa sufere. poate ca nu are minte. poate ca nu are ce face. poate pentru a se da si el mare ca a inselat si nu a fost prins. poate ca e idiot. poate ca a fost inselat la randul lui. poate ca nu mai iubeste. poate din greseala. ajung? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca femeiile accepta.

| deea_7825 a răspuns:

Sunt mai multe motive:poateau langa ei femei caqre nu-si dau interesul pentru relatie, unii din plictiseala, altii se lasa influentati de anturaj, vor sa experimenteze ceva nou sau poate asa isi dovedesc taria de caracter