| tibidarkman a întrebat:

Deci aici am nevoie de parerile fetelor in special.Am o prietena si locuieste la etajul 3.Eu am desenat un afis mare cu,, I (inima) U´´. M-am urcat (escaladat) pana la geam la ea si am lipit afisul pe geam.Afisul arata superb dar ce credeti o sa ii placa gestul pe care l-am facut pentru ea?

12 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Sigur o sa ii placa :X:X:X.

| bilexa a răspuns:

Cu siguranta o sa-i placa. Ar fi pacat daca nu i-ar placea. Bravo, esti tipul de baiat pe cale de disparitie happy Prietena ta cu siguranta e foarte norocoasa sa te aiba. Fi in continuare la fel de roamntic, spontan si plin de surprize si nu o sa se pictiseasca niciodata.

| pacalici a răspuns:

Ma mir cum nai picat?

| aty91 a răspuns:

Sigur ca ii va placea, e un gest foarte frumos. Felicitari!

| dalila a răspuns:

Eu cred ca da.as vrea si eu asa ceva. o sa aprecieze gestul tau.chiar o iubesti.bravo.felicitarile mele, inca mai exista oameni romantici si asta e e bine

| Yannaa a răspuns:

Ce norocoasa e tipa cine nu si-ar dori o astfel de surpriza o sa fie surprisa intr-un mod placut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o sa ii placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur o sa-i place. cel putin mie mi-ar placea!

| Myshy a răspuns:

Depinde de cum... e adica daca ii plac surprizele inseamna ca ii place daca nu ii plac surprizele ghinionul tau.>big grin

| eu_4859 a răspuns:

Fii sigur ca da.tongue asta daca si ea este o fata romantica.

| YceDiamond a răspuns:

Ii va placea foate mult. Este un gest foarte frumos, fiecarei fata i-ar placea sa faca asa ceva un baiat pentru ea.

| DulcePaSsion a răspuns:

Daaa :X Mi-e una daca mi-ar face un baiat o asa surpriza :X day dreaming as fi foarte fericita. Sigur ca ii va placea X:X:X