| Googlemon a întrebat:

Deci trebuia sa am ciclu pe 03.04. 2020 insa nu mi-a venit,chiar in acea zi am facut sex cu ejaculare in mine, mentionez eu vreau copil, deci e posibil sa fiu insarcinata?

3 răspunsuri:
| Andrei258 a răspuns:

Sarcina se prinde numai in zilele fertile

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Nu ești însărcinată. Doar ți-a întârziat ciclul din cauza dereglărilor hormonale (faptul ca stam în casa ne afectează).

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a afla care este starea reala si concreta existenta de fapt in acest moment in organismul tau trebuie sa faci un test de sarcina. Testul de sarcina efectuat acasa pe baza urinei, poate fi efectuat in acest moment, fiindca au trecut deja30 de zile de la data la care a fost intretinut actul sexual si astfel rezultatul care este obtine este valid, valabil si corect in proportie de 100%. Doar daca vei proceda asa, vei reusi sa stabilesti, precis, sigur si garantat daca esti sau nu insarcinata. Multa sanatate!