| Silwian a întrebat:

Doamne fereste in ce tara traim? Pana si site urile de matrimoniale au devenit contra cost.~laughing)) Pareri? vreun site gratis?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Money makes the world go round, man.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cuplari.ro este Free.

| Crackman a răspuns:

Nu a fost nimic cu adevarat gratis, important pentru cei ce detin un astfel de site sa aiba cat mai multi oameni disperati... majoritatea barbati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca macar la.ba nu se impoziteaza. Ar fi prapad.

| VoidEternal a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar creste PIB-ul României ca Făt Frumos, într-o zi cât alții în șapte big grin

| Silwian explică:

Si asta i foarte cenzurat mai rău ca in Kore3a de nord!?

| YorickRosto a răspuns:

Buna.
Site-uri de matrimoniale nu au fost niciodata gratis per se. La majoritatea dintre ele iti lua ceva timp sa gasesti pe cineva pentru tine si care sa nu fie interesat strict de anumite aspecte. Bine ca nu au pus taxa pe laba si sex, ca atunci ne duceam pe...
Succes!

| Lukasssz a răspuns:

Sentimente.ro

| raulw a răspuns:

Salut! Majoritatea sunt pe bani fiindcă presupun niște costuri. Aceste costuri (fără a intra în detalii sau termeni tehnici) sunt: costuri de hosting (care nu sunt mici, la un site de genul), costuri de promovare, costuri cu angajații (la site-urile mari) și așa mai departe. Problema este că multe dintre ele percep niște taxe mult prea mari pentru piața noastră.
Site gratuit: https://www.socializari.ro (fostul ClubInterzis - Un site de dimensiuni mici spre medii, aproximativ 36.000 de utilizatori).