| Unnumesmecher a întrebat:

E o poveste destul de lunga, daca va puteti face timp sa o cititi ar fi minunat.Acum un an,am cunoscut un baiat cand stateam mai multi intr-un grup si il placeam foarte mult,si el dupa un timp a inceput sa ma ia in brate sa imi trimita tot timpul mesaje, apoi el s-a mutat in Italia fara sa-mi spuna nimic.Am suferit, dar incepusem sa trec peste. vorbisem ceva timp cu el pe mess si dupa 2-3 luni nu mai stiam nimic de el, intr-o zi de vara ma suna un numar si era el si imi spune ca s-a intors si ca ii e dor de mine si multe altele..trebuia sa ne intalnim,dar nu a venit.El e genul de baiat care vorbeste cu multe fete si ma rog. dupa se mutase, iar aici si intr-o zi ..tot asa dupa mult timp imi da mesaj ca ce fac si asa..am vorbit, iar ceva zile cu el si dupa nu mai vorbeam cu el..Mereu cand era cu prietenii lui nu ma baga in seama, dar cand era numai el sau cand era seara si era acasa tot timpul vorbea cu mine. aveam balul bobocilor si chiar cu cateva zile inainte tot imi dadea mesaje dimineata seara ca ce fac ca nu stiu ce..si acum,iar a plecat fara sa stiu nimic. dupa am vorbit, iar acum ceva zile cu el si tot asa ..si imi tot spunea inainte de bal ca vrea sa ma vada ca vrea sa ma pupe si lucruri de genul. vreau si eu o parere.ce vrea baiatul asta de la mine?

2 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

laughing vrea sa-i duci doru happy realmente nu-i place sa fie uitat ci mereu sa fie prezent in mintea si inima ta happy joaca cam dur ( dai uitare si daca te mai cauta 1simplu ignor scrie-i )

| BLeur a răspuns:

Bună.

Nu vrea nimic, dacă voia ceva de la tine te băga în seamă şi nu te lăsa cu ochii în soare. Pare nehotărât, dar nu ştiu ce să zic. Nu are rost să o mai ţii aşa, lasă-l în pace şi gata. Nu te merită, simplu. Nu are rost să stai după el.

Id-ul meu: toxicc. drops, dacă mai ai nevoie de vreun sfat.