| dadaaaaa a întrebat:

Fata sau baiatul sa faca primul pas? Care e parerea voasta?

Răspuns Câştigător
| zuzushi a răspuns:

Desi au dreptate, cand spun ca nu conteaza cine face primul pas, eu am citit un studiu in care spunea ca e demonstrat stiintific ca fetele fac primul pas. ex: vezi un baiat care iti place... te uiti la el, ii zambesti... daca e interesat iti zambeste si el... apoi vine la tine...si vorbiti happy

20 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Baiatul, dar fata sa tina pasul cu el!

| SweetCandy a răspuns:

Nu conteaza..ideal e sa fie bine facut acest "prim pas"hee hee

| Silvia a răspuns:

Eu cred ca baiatul ptc fata de cele mai multe ori nu e sigura de sentimentele baiatului si ar fi mai bine daca el ar face primul paslove struck

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Amandoi

| Linda a răspuns:

Cine are mai mult curaj

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca nu conteaza cine e primul, important e sa se intample acest fenomen.

| Lorenyk a răspuns:

Nu conteaza. pe vremuri se zicea ca numai baietii trebuie sa faca primul pas, dar mie chestia asta mi se pare complet demodata. si fetele si baietii pot face primul pas.

| snepy a răspuns:

Nu conteaza care sa faca primul pas, ar fi bine amandoi happy

| byenkutzyk a răspuns:

Si baietii si fetele... Dar de obicei mai mult baietii fac primul pashee hee

| Gabry a răspuns:

Nu conteaza, atata timp cat nu-l fac eu:S

| Abcfunny a răspuns:

Baiatuhappy

| dulcika a răspuns:

Normal si normal baiatul face primul pas. dar nu este nimic in neregula daca si fata face primul pas...

| Anna :) a răspuns:

Nu prea conteaza, insa dupa parerea mea cel care simte, o va face.

| knnight a răspuns:

Ambibig grin

| alle529 a răspuns:

Eu zic ca baiatul da` poate face si fata primul pas ca nu face nimic rauhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca face fata, ce conteaza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine are mai mult curaj!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, conteaza?

| rocckgirlalex a răspuns:

Hae, buna andra eu cred ca baiatu sa trebuie sa faca primul pas deeoarece e normal!

| angy_5211 a răspuns:

Amandoi