| A. a întrebat:

Fata scorpion, baiat fecioara. Se potrivesc?

20 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Nu se potrivesc cam deloc.
Fecioara este o zodie modesta, obiectiva, cu un puternic simt critic, iar Scorpionul este o zodie de apa, mai practica, mai sensibila. Apa si pamant? No way!

| iubi_duby75 a răspuns:

In niciun caz!winking
cea mai buna compatiblitate pentru ambele zodii e zodia taurwinking
compatibilitatea dintre taur si scorpion este insa foarte mare; de casatorie dar si intre taur si fecioara este o compatibilitate foarte mare deoarece amandoua zodiile au aceleasi gusturi si nu se contrazic prea multwinking mai degraba taur si fecioara decat taur si taur tongue.
deci cautati un taur! happy

| Kitty a răspuns:

Nu prea cred in horoscop pentru ca nu se potriveste pentru toti la fel.

| deni_6616 a răspuns:

Nu trebuie sa fie mereu adevarat, dragostea conteaza nu astrele, dragostea nu e scrisa in astre ci in inima ta:*

| gabriela a răspuns:

Nu prea, dar merita incercat!

Foarte buni parteneri cand vine vorba de afaceri

Cand Fecioara si un Scorpion sunt impreuna, rezultatul este o combinatie intre cele mai diferite zodii din zodiac. Relatia celor doi va trebui sa se bazeze in principal pe loialitate si legaturi emotionale. In general acest cuplu este destul de retras, preferand sa sara peste petreceri sau discoteci.

Fecioara si Scorpionul apreciaza lucrul impreuna in scopul obtinerii unor rezultate palpabile; Fecioara isi doreste ordinea, Scorpionul is doreste puterea. Ambele zodii sunt destul de materialiste. Fecioara poate fi timida si rezervata in timp ce Scorpionul este uneori prea misterios. Datorita diferentelor profunde dintre ei, relatia lor va evolua spre bine numai daca cei doi vor cadea de acord ca adevarul este intotdeauna undeva la mijloc si ca pentru a avea o relatie stabila este nevoie de compromisuri.

Cel mai bun aspect al relatiei Fecioara-Scorpion il reprezinta puternica echipa pe care acestia o formeaza atunci cand se hotarasc sa lucreze impreuna. Hotararea de care dau dovada amandoi precum si organizarea fac ca relatia sa fie una plina de forta.

| zhady a răspuns:

Abureli, cat de inapoiat sa fii, sa crezi asa aceva

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu chiar, dar nu trebuie sa va luati dupa zodii, incercati si daca vedeti ca merge insemna ca e foarte bine.bafta.

| asdfghjkl_1325 a răspuns:

Trebuie sa fii tembela sa iti alegi partenerul in functie de zodia lui. Sper sa ai parte doar de baieti fecioara sa vedem ce faci. happy

| dianna_2063 a răspuns:

Asta vroiam sa stiu si eulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt facuti unul pentru celalalt! smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA! si eu sunt in aceeasi situatie si ne potrivim foarte binebatting eyelashesDaca ai ocazia, merita incercat, iti spun euhappyNu cred ca vei regreta. Daca te uiti pe diferite site-uri vei vedea ca zodia scorpionului e compatibila cu 3 zodii, printre care si fecioarahappy. Sa-ti urez bafta de pe acum? Ai grija ce faci si mult norochappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol, si eu vroiam sa stiu! laughing din cate am citit pe net si din propria mea experienta, da, e o combinatie foarte armonioasawinking Succes fetelor scorpion, cuceriti baieti fecioara, cu alte cuvinte, succes scorpiilor, cuceriti feciorii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fecioara, prietena mea este scorpion... nu pot spune ca ne intelegem rau, ci foarte bine, excluzand partea cu certurile dese care pornesc din orice lucru minor, dar ne impacam la fel de repede. Eu zic ca ar trebui sa te bagi, acum depinde si ce sentimente aveti unul pentru altul. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi pentru raspuns bruneta ta cu gust de ciocolata am citit si m-am bucurat la ce ai scris mersiiiiiiiii t pop:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se potrivesc foarte bine...formeaza un cuplu foarte frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai frumos cuplu din lume