| Angel977 a întrebat:

Fetelor, preferati baietii cu ochii caprui sau albastri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi am pr cu ochi capruilove struck. imi permit sa sp ca ochii albastri imi plac la nebunie. si nu doar la baietiwinking [in general]

46 răspunsuri:
| Pati_8648 a răspuns:

Cei cu ochii albastrii sunt mai frumosi.(ai tai ce culoare au?)

| babygyrl a răspuns:

Depinde.Am avut prieteni si cu ochii caprui si cu albastrii.Imi plac si-si.Nu imi plac ochii verzi.

| blue-star a răspuns:

Pai depinde... daca e brunet e mai bine sa aiba ochii caprui, iar daca e blond e bine cu niste ochi albastrii in care sa te ineci ca intr-o mare.acm depinde totusi si de personalitate.si in plus si baietii cu ochii verzi sunt draguti. oricum eu nu ma iau dupa asa ceva.

| KryssuxD_9221 a răspuns:

Caprui categoric love struck

| KryssuxD_9221 a răspuns:

Sau albastri dar sa fie bruneti, bruneti cu ochi albastri love struck

| ZeldaSay a răspuns:

Ei bine mi-ar placea un pr.cu ochii albastri... dar nu neaparat.am avut 2 cu ochii verzi. dar mai multi cu ochii capruilove struck

Răspuns utilizator avertizat
| JeSa a răspuns:

Îi prefer pe ambii, se pune? Serios acum, dacă mai e şi cu-minte, bingo!, (mi-)e şi mai bun!

| mirabella_1176 a răspuns:

Nu conteaza atat de mult ochii. orice baiat este frumos in felul sau cu sau fara ochi albastri sau fara muschi sau astea :d

| Tomy_3330 a răspuns:

Prefer ochii caprui, dar si ochii albastri sunt minunati.
Baietii cu ochii caprui, dupa parerea mea, sunt perfecti:X

| evelin_1888 a răspuns:

Caprui sau negrilove struck

| M.madallina a răspuns:

In momentul de fata imi place de un baiat cu ochi verzi, dar asta chiar nu conteaza...nu ma intereseaza culoarea ochilor

| AndutzaAndu a răspuns:

Prefer şi băieţii cu ochi căprui şi pe cei cu ochi albaştri.

| MonicutZZa a răspuns:

Mie una imi plac ochii verzi big grin

| anduta160 a răspuns:

Capruilove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am doua variante:
1.brunet cu ochii albastrii
2.brunet cu ochii caprui inchis, cat mai inchis, aproape negrii.
Cand priveti ochii albastrii vezi cerul sau o intindere de apa nesfarsita.
Cand priveti ochii caprui vezi intunericul misterios.
Nu imi plac blonzii.

| ♫♥laurik♥♫ a răspuns:

Caprui love struck

| lilstar a răspuns:

Ochii negrii:X

| DemonicBlood a răspuns:

Nu pot sa inteleg ce va plac la ochii albastrii... black eyes the best! big grin

| SweetCandy a răspuns:

Caprui:X:X

| Sapphire a răspuns:

Cei cu ochii albastrii.

| Miiniimic a răspuns:

Nu conteaza ineaparat culoarea ochilor, ci comportamentul.si aspectul fizic...winking happy

| ayacata a răspuns:

Doar bruneti cu ochi albastri... dar si cei cu ochi caprui imi placbig grin

| daniela_9291 a răspuns:

Pai depinde...cunosc baieti bruneti cu ochii albastrii si ii urasc... urata combinatie, dar daca sunt blonzi sunt foarte dragutzi.Sunt si baieti blonzi cu ochii caprui pe care ii detest cel mai mult, dar daca au parus saten merge(pe acestia ii prefer in general)

| Miauti a răspuns:

Ai uitat de noi cei cu ochii verzi? pe care niciodata sa nu i crezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caprui ca fura inima oricuiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastri

| rosto a răspuns:

Verzi big grin

| Ad3_4951 a răspuns:

Capruilove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| TheBlueButterfly a răspuns:

Verzi