| OOodesOOo a întrebat:

Ce preferati ochii verzi sau albastri? caprui sau negri?

Răspuns Câştigător
| Paywa a răspuns:

Pai.eu am ochii albastri, dar nu prefer negri in loc de caprui sau albastri in loc de verzi.
Putin conteaza culoarea ochilor, importatnt este omul si personalitatea acestuia.

30 răspunsuri:
| G a răspuns:

Verzi ca asa ii am eu. laughing sau albastri dar sa fie intensa culoarea, nu spalacita.
si dintre caprui si negri, aleg negri, sunt mai deosebiti. ochii caprui sunt prea comuni.

| pwp a răspuns:

Verzi sau albastri?
verzi n general, mi se par de-a dreptul superbi!
albastri nu imi plac.singurii ochi albastrii pe care ii ador sunt allui ian somerhalder!

caprui sau negri?
eu am ochii caprui, si sigur ca imi plac
dar si negri sunt superbi!

deci, imi plac toate culorile ochilor!

| Vizitiul a răspuns:

"Mie-mi place marea, nu pun accent pe spuma valurilor!" Adica, nu ma intereseaza culoarea ochiilor, ci felul in care ma privesc. Dupa cum stii, ochii sunt lumina sufletului, iar lumina nu consta in culoare, ci in privire.

| Suzy a răspuns:

Verzi si negrilove struck

tu?batting eyelashes

| Liviu a răspuns:

Hmmm
Eu caprui sau negri...[; x]
Iubesc brunetele focoase cu ochii caprui/negri
Eu ii am ablastrisad
Uhm
Ca de obicei...inkei cu
Parazitii rull'z:X YoMan.

| aиdяaaa●• a răspuns:

Albastri imi plac cel mai multlove struck
Oricum nu conteaza culoarea ochilor, ci persoanawinking

| foxi a răspuns:

Albastrii!

| Dianaღ a răspuns:

Verzi si negrilove struck

| nicoleta24 a răspuns:

Eu negri...consider ca sunt cei mai diferiti si cei mai rar intalniti.

| gyo a răspuns:

Verzibig grin sau verzi albastruibig grin

| Biia a răspuns:

Pai.verzi si caprui

| eu_1628 a răspuns:

Eu prefer ochii nergrii... ii ador:X...

dar si caprui is frumosi

| CrYsS34532 a răspuns:

Buna

Ew cel putin ii am albastri :X
Si cred ca aceasta este cea mai perfecta culoare,
Pa

| mariusrap a răspuns:

Eu am ziua verzi si noaptea capruitongue deci tot verdele este al meulove struck

| myxolaryy a răspuns:

Eu prefer caprui cu siguranta

| laradio a răspuns:

Da, si mie mi se schimba culoare dupa anotimp, dupa stare de spirit. Ajung de la albastru intens, la verde-albastru, verde, gri.laughing

| Alexandra_7209 a răspuns:

Albastrii si capruilove struck

| Meandjustme a răspuns:

Verzi si negri.Eu ii am verzi, dar cateoadata se fac si gri.

| AlecsandraG a răspuns:

Ochii albastri au ceva specific lor-parca te pierzi in ei cand ii privesti. Ochii negri si cei albastri chiar daca sunt in categorii total diferiti, sunt preferatii mei!

| geea a răspuns:

Negri si verzi:X

| byby66 a răspuns:

Caprui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastri

| LuisEdward a răspuns:

Caprui

| OOodesOOo explică:

Am uitat sa precizez dau funda :**:*:*

| OOodesOOo explică:

Ms pentru raspunsuri:*:*

apropo @suzi am ochii verziwinking

| onutzaony a răspuns:

Eu. as prefera thinking Ochii albastri :X. Si cei verzi deschisibatting eyelashes. Si cei caprui tot deschisi. happy.

| aleix a răspuns:

1verzilove struck, 2.verz-albastri, 3.negri

| Lolipop_6481 a răspuns:

Albastri ii iubesc:X mai ales daca ai parul negruhappy

| ratza_8226 a răspuns:

Buna.big grin mie mi se schimba in fiecare zi culoarea big grin uneori ii am si gri love struck happy