| jon22 a întrebat:

FUNDA.Cand o fata dupa un preludiu se infierbanta rau si din cauza ca se excita foarte tare are o migrena.Este posibil sa nu fi facut sex de ceva timp? Ar fi asta un semn?

Răspuns Câştigător
| Allexinno1988 a răspuns:

Salut deci vrei sa stii daca fata a facut sau nu sex recent happy pai asta nu iti poti da seama numai ea stie si iti spun ca nu iti poti da seama deoarece ea chiar daca inaintea ta a mai fost cu altcineva nu este acelasi ecitatie deci latine poate sa se"ude"mai rau si la celalalat deloc happy

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu are treaba asta.Inseamna ca se excita foarte tare.Bataile inimii si tensiunea cresc in timpul actului sexual.

| consilierultau001 a răspuns:

In nici un caz, depinde de corpul ei, nici pe departe, poate sa se excite foarte mult si daca a facut sex acum 2 ore este pe baza de hormoni ceea ce se intampla.

| drhotzu a răspuns:

Da este un semn divin! laughing)))))
eu nu am cunoscut vreo fata care din cauza excitatiei sa aiba migrene... dar fie, nu ai de unde sa iti dai seama tu de cand nu a mai facut sex tipa, pentru exista femei care se excita doar daca vad un tip care le place, si altele care nu se excita deloc (frigidele). dar nu inteleg de unde preocuparea daca a facut sau nu sex in ultimul timp... chiar nu inteleg!