| jon22 a întrebat:

FUNDA.Cand imi scutur capul(nu foarte tare)este o senzatie asa ciudata in special pe la tample.E normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Himera a răspuns:

Cred ca da, posibil sa fie ceva legat de presiune, nu ma pricep la explicatii stiintifice, oricum, n-o mai face.

4 răspunsuri:
| Himera a răspuns:

Ai grija, e o treaba cat se poate serioasa, nu face chestia asta des si brutal. Un solist rock a ramas fara vedere in timpul unei astfel de actiuni.

| jon22 explică (pentru Himera):

Nu vreau sa fac asta...dar totusi e normal sa se intample asa adica sa ai o senzatie ciudata la nivelul capului?

| Himera a răspuns (pentru jon22):

Cred ca da, posibil sa fie ceva legat de presiune, nu ma pricep la explicatii stiintifice, oricum, n-o mai face.

| breakdance1106 a răspuns:

NU'l scutura -.-

| DeMeTrIoN a răspuns:

Daca ai o senzatie de ameteala...nu stiu ca pe aia si eu o am.eu nu m-am dus la medic. mai bine du-te ca sa fii sigur.winking