| pysoyashh a întrebat:

Fundita! Vreau si eu intrebari perverse care se pot pune intr'un joc de doi ex: Ce te excita cel mai mult sau preferi sex la viteza sau lent, Cat ma nebune si perverse multumesc anticipat big grin

3 răspunsuri:
| dyav0litza a răspuns:

Iti place s-o simti toate intre buze?

| dan_2834 a răspuns:

Poti pune intrebari ca:iti place sa ti-o mangai? sa ti-o sarut? ce te excita cel mai tare? ti-ar place sa ti-o frec? sau sa ti-o iau in gura? bla-bla-bla.chestii din astea:p

| gigiro a răspuns:

Daca intrebarile sunt perverse.tu esti? La ce-ti folosesc,nu te exciti,sau nu se excita partenera? E recomandat,ca lucrurile "soptite" sa fie senzuale, dulci, nu perverse ca in partidele de sex ordinare.