| ankappa a întrebat:

Heei big hug
Esti indragostit / indragostita?

Răspuns Câştigător
| pur3style a răspuns:

Momentan nu sunt indragostit...desi m-am despartit de iubita de vreo 1-2 luni si i-am spus ca nu o iubesc imi lipseste sad, simt nevoia sa o strang in brate, sa ma trezesc langa ea, nu stiu ce sa fac.Mentionez faptul ca eu m-am despartit de ea din cauza monotoniei si pentru ca m-a mintit in legatura cu cateva lucruri

39 răspunsuri:
| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns:

Da. de Nutella

| CupcakkeCaffe a răspuns:

Dablushing

| CrissuuuCriss a răspuns:

Da...:X stii...I belive i can flylaughing

| CrissuuuCriss a răspuns (pentru pur3style):

Trist...dar ar trebui sa vorbesti cu eawinking stii atunci cand iubesti esti in stare sa treci peste anumite lucruri

| muciferus a răspuns:

Mai mult decat ai crede

| neinteresat a răspuns (pentru ankappa):

Imi pare bine pentru tine ca tiai gasit linistea.dar eu il iubesc si crede-ma ca nu pot fara el..nuj mam obisnuit cu el si el ma iubeste vad asta...imi demonstreaza dar problema este geloziasad si din cauza asta sufar desi nu sunt vinovata cu nimic :-

| SashaaD a răspuns:

Dap big grin

| Purgatoriu a răspuns:

Din maxima nefericire, da sunt.

| ƒαηтαѕу a răspuns:

Sincer...nustraight facelaughing