| ankappa a întrebat:

Heei big hug
Esti indragostit / indragostita?

Răspuns Câştigător
| pur3style a răspuns:

Momentan nu sunt indragostit...desi m-am despartit de iubita de vreo 1-2 luni si i-am spus ca nu o iubesc imi lipseste sad, simt nevoia sa o strang in brate, sa ma trezesc langa ea, nu stiu ce sa fac.Mentionez faptul ca eu m-am despartit de ea din cauza monotoniei si pentru ca m-a mintit in legatura cu cateva lucruri

| CrissuuuCriss a răspuns (pentru pur3style):

Trist...dar ar trebui sa vorbesti cu eawinking stii atunci cand iubesti esti in stare sa treci peste anumite lucruri

39 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Iubesc

| Zenithf a răspuns:

Sunt... confuz. Sunt casatorit de aproape 10 ani, si acum sunt mai confuz ca niciodata.

| ankappa explică:

Dar de ce sunteti confunzi in legatura cu iubirea?
ori nu va este impartasita? si nu primiti ceea ce oferiti...

| Leonard08 a răspuns:

Da, din pacate.

| Auslesse a răspuns:

Da,de un super baiat!love struck

| Corinnààà a răspuns:

Ohhh da, de statusul de pe Facebuci,, single".

| vladdd16 a răspuns:

Nu sad

| Purgatoriu a răspuns:

Din maxima nefericire, da sunt.

| dragos9234 a răspuns:

Nu.

| Shatteredx a răspuns:

Da, de tine.

| OskarRM a răspuns:

Da...lulea...

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns:

Da. de Nutella

| Chriistos a răspuns:

Da, de mama.

| r3ally a răspuns:

Da! b-)

| vivigreen a răspuns:

Da! Este cel mai frumos sentiment care exista, totul devinde posibil cand esti indragostit!

| RB26DETT a răspuns (pentru vivigreen):

Da dar cum e cand stii ca persoana care o placi nici macar nu o intereseaza de tine? atunci mai este un sentiment frumos?

| vivigreen a răspuns (pentru RB26DETT):

Pai da este, adica are mai mare satisfactie daca se intampla ceva constructiv dua, dar si asa tot un sentiment placut e macar la inceputwinking

| RUDOFL4X4 a răspuns:

NU straight face

| ƒαηтαѕу a răspuns:

Sincer...nustraight facelaughing

| caus3lov3ya a răspuns:

Da:X:X:X:X:X:X:X:X:X foarte

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Da

| Phoenix231 a răspuns:

Hell NO

| CupcakkeCaffe a răspuns:

Dablushing

| extazyboy a răspuns:

Dap

| TicTac90 a răspuns:

Da.

| de2ed a răspuns:

Da

| neinteresat a răspuns:

Sunt...dar sufar.sad

| ankappa explică (pentru neinteresat):

De ce? sad

| Georgeeeeeeeee a răspuns (pentru ankappa):

De la o vreme, nici eu nu ştiu ce să mai cred. dar tu? nu ne-ai zis!

| ankappa explică (pentru Georgeeeeeeeee):

Nici eu nu stiu...sigh

| neinteresat a răspuns (pentru ankappa):

Iubesc de doi ani am o relatie frumoasa dar....sufar de la orice greseala daca o fac eu sau el...mereu las de la mine doar ca sa fie bine..este gelos pe orice si nu imi place astacrying

| ankappa explică (pentru neinteresat):

Uoff... chiar imi pare rau sad
stiu cum este, gaseste motivee sa se ia de tine, prin aceeasi situatie am trecut si eu, dar s-a terminat si mi-am gasit linistea

| neinteresat a răspuns (pentru ankappa):

Imi pare bine pentru tine ca tiai gasit linistea.dar eu il iubesc si crede-ma ca nu pot fara el..nuj mam obisnuit cu el si el ma iubeste vad asta...imi demonstreaza dar problema este geloziasad si din cauza asta sufar desi nu sunt vinovata cu nimic :-

| Mihai_6081 a răspuns:

Dap

| muciferus a răspuns:

Mai mult decat ai crede

| CrissuuuCriss a răspuns:

Da...:X stii...I belive i can flylaughing

| SashaaD a răspuns:

Dap big grin