| ALEX555123 a întrebat:

Hei TPU, probabil o sa radeti de mine, dar e o intrebare cat se poate de serioasa. Am 16 ani si cand port pantaloni de trening, mi se vede penisul, chiar si cand nu am o erectie, cum as putea sa port pantaloni de trening dar sa nu se vada nimic? Doar blugi nu as purta.

5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Poartă pantaloni mai largi.

| Andreeush a răspuns:

Cauta trening care sa fie pe masura ta si sa te avantaneze.

| corbulalbrosu a răspuns:

Folosind/imbracand/purtand niste boxeri mai stramti poti fi sigur si convins ca indiferent de cat de mare iti este,, scula'' ta, in mod sigur nimeni nici NU isi va imagina sau intui macar ca esti dotat cu....asa ceva. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Poarta pantaloni de trening mai largi.

| VictorVictoras a răspuns:

Cumpara si tu un trening de barbati.