| AndreeaKawaii2005 a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturi pentru grabirea cresterii sanilor,
nu vreau din astea gen asteapta sau nu stiu ce, ca am asteptat destul.

Vreau ceva mancare ce fructe pot manca ce vitamine.

VA ROG! FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| PsihologMariusIftimie a răspuns:

Ai nevoie sa inveti sa te accepti asa cum esti. Nu iti mai imagina ca barbatii sunt cu totii lesinati dupa sani mari. O fata frumoasa este in primul rand o fata convinsa ca are tot ce ii trebuie pentru a se afirma si este trist sa vad ca multe femei cad prada acestei tendinte de auto-descurajare care le si limiteaza potentialul, din pacate.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista nicio metoda natural prin care sa se reuseasca o marire reala a dimensiunii mostenite genetic. Exact din acest motiv multe femei sunt dispuse sa plateasca sume mari de bani si sa suporte durerile provocate de operatiile controversate prin care se mareste artificial bustul prin implantare unor pungi cu silicon. Cine crezi ca ar mai fi dispusa sa apeleze la astfel de operatii foarte costisitoare si dureroase daca marirea sanilor s-ar putea rezolva prin simpla consumare a unor, alimente, fructe sau vitamine. Trebuie sa te multumesti cu ceea ce te-a inzestrat mama natura si crede-ma pe cuvant ca foarte multi barbati apreciaza sanii micuti cu forma definita dar mai ales cu constitutia ferma. Multa sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți sa rămâi gravidă, o să meargă.

| Goddess23 a răspuns:

Stiu ca ai zis ca nu vrei raspunsuri ca "asteapta" dar nu prea poti grabi procesul asta, daca ai 14 ani poti sa astepti, daca ai 20 de ani multumeste-te cu cat ai, cand vei deveni mama sanii se vor mari si daca ai noroc poti sa ramai castigata cu o cupa la sutien. In rest nu iti pot recomanda nimic, mergi la un ginecolog si vezi ce sfaturi iti ofera el. Pe internet gasesti tot felul de tincturi de marar, ulei de germeni de grau dar nu e recomandat daca ai o varsta mica pentru ca iti provoaca dereglari hormonale.