| xXCarolinaXx a întrebat:

Dau FUNDA:X.Azi m-am despartit de prietenul meu adica el de mine. Ma enerveaza ca nu a avut curajul sa imi spuna fata in fata si imi trimte mesaj " iar eu ii scriu pe mes " Preferam sa imi spui fata in fata" la care el "ma temeam sa nu ma trezesc cu vreo palma" si etc etc...La fb mi-am schimbat starea civila in SINGLE imi da like da el nu isi schimba starea civila.Pe mes la status inca are " I love You". I-am spus ca sa schimbe status la care el "nu conteaza". Il iubesc. Cum sa fac sa fie din nou cu mine?

3 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Schimba id simplu si intrerupe orice fel de comunicare cu el arunca simu si ia-ti altu big grin

| mgtow a răspuns:

Vorbiti si vedeti la ce concluzie ajungeti, asa aflii de ce el vroia sa te lase.

| braaa a răspuns:

Cati ani ai?laughing sigur nu mai mult de 15 laughing