| anonim_4396 a întrebat:

Dau FUNDA:X.Azi m-am despartit de prietenul meu adica el de mine. Ma enerveaza ca nu a avut curajul sa imi spuna fata in fata si imi trimte mesaj " iar eu ii scriu pe mes " Preferam sa imi spui fata in fata" la care el "ma temeam sa nu ma trezesc cu vreo palma" si etc etc...La fb mi-am schimbat starea civila in SINGLE imi da like da el nu isi schimba starea civila.Pe mes la status inca are I

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ah,jocurile si dragostea asta internautica sunt tare simpatice!
Stiu ca tu esti necajita,dar daca ai facut toate astea,continua asa.
Ai toate sansele sa se intoarca!
Si daca n-o s-o faca, tu nu ai pierdut nimic, inseamna ca nu l-ai avut niciodata!

| Picasso a răspuns (pentru greece12):

laughing mami mai sunt si baieti timizi tongue nu sti ce e in capul unui baiat adica asta cu capul sti, mai bine zis "sufletul lui! Si ea este cea care se agita, el e cel care i-a oferit "papucii " deci ea este cea care pierde tongue
Poate ca baiatul avea papuci si nu stia cum sa ii dea, ehh in fine sunt jocurile lor, dar sa raspund si eu la intrebarea asta : De ce nu zc in fata unei fete ca nu mai vrem sa fim cu ea? Nee e mila, adica preferam sa nu ii vedem reactia, ori lasam diferenta la joc ori lasam mesaje fara prezenta! mesaje etc! Trebuie sa ti si cu baietiii nu numai cu fetele, trebuie sa stie si cum trebuie sa se comporte fata cu baiatul, sunt si fete care sunty plictisitoare, la fel si noi! hmm noi asatia mici cautam "prefata" ce se vede exterior" avem etaloane de mici! si usor usor adaugam la creativitate!
tu Carolinoo incearca sa nu mai fi naiva, si savureaza partea plina a paharului, observa cea ce trebuie sa observi, adica ceea ce trebuie sa te faca sa te simti happy, si nu te mai agita! tongue pup

| greece12 a răspuns (pentru Picasso):

Poate ca tineam cu el, dar nu-i pot ierta nedelicatetea de a se desparti de ea prin sms!
Si cand comanzi pizza, VORBESTI!
Pai?happy

| Picasso a răspuns (pentru greece12):

Da mammi dar asta depinde si de ea, nu exista nedelicatetie, k si cu intuneric, si multe altele asdtea nu exista! exista iubire, muuulta iubire, mai putina iubire, delicatetie hmm yammy yamy ce frumos suna, exista in diferite cantitati, mai muulta sau mai putina asta din perspectiva fiecaruia! noi baietii suntem mai muult cu "directul" voi cu indirectul, dupa ce se intersecteaza astea doua se schimba rolurile!
Putea sa faca sa nu se ajunga sa ii trimita mesaj ca nu mai vrea sa fie cu ea, si un se mai ajungea acolo tongue
Ehh hai sa ii lasam sa se joace laughing big hug app ai venit in tara?

| greece12 a răspuns (pentru Picasso):

Hai pe privat ca-i distrugem fetei intrebarea si,oricum, prea vesela nu-i, saraca!

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Mda si intrebarea care e?

| negru30 a răspuns:

Ha ha ha - ce rea esti - ai speriat saracul baiat - mai bine ca nu ti-a spus in fata - batul are doua capete - ha ha ha - m-ai facut sa rad

| xXCarolinaXx a răspuns:

Heii.Dau FUNDA:X.Azi m-am despartit de prietenul meu adica el de mine. Ma enerveaza ca nu a avut curajul sa imi spuna fata in fata si imi trimte mesaj " iar eu ii scriu pe mes " Preferam sa imi spui fata in fata" la care el "ma temeam sa nu ma trezesc cu vreo palma" si etc etc...La fb mi-am schimbat starea civila in SINGLE imi da like da el nu isi schimba starea civila.Pe mes la status inca are I

| eugenl a răspuns (pentru xXCarolinaXx):

Si care e intrebarea?