| Forevăr a întrebat:

Heiiikiss. Are si je o intrebare pentru voihee hee : Daca vreau sa devin coregrafa ce liceu/facultate trebuie sa urmez? big grin

Răspuns Câştigător
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Pai poti sa dai in Iasi la liceul de coregrafie. Si facultate nu stiuthinking In fine poti sa cauti pe internet. Aaaa si Andreea, foarte urat cum ai vorbit. Si daca nu ti-ai dat seama ea chiar a folosit internetul pentru a afla ceva. Daca nu ti-ai dat seama TPU = Internet. Greu e mai frate oh go on loll / | \ Oricum Eu iti urez succes tie erorr404. SIi sa stii nu o sa cer fundita. Daca vrei imi dai daca nu binewinking.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Hydroz a răspuns:

Mi se pare ca nu e neaparat un liceu / facultate pentru sa devii coregraf. Important e sa stii foarte bine sa dansezi si dupa ce devii foarte bun/a poti sa-ti creezi propria "echipa". Si daca esti bun/a si in antrenamente ajungi departe. Bafta happy

| andreea_1419 a răspuns:

Ba fata exista internet daca nu stiai daca esti proasta ce sa-ti fac