| Intelligence a întrebat:

HELP! exista un program sau ceva prin care as putea intoarce imaginea intr-o filmare?. Va rog,explicati-mi pas cu pas,daca da,dau fundita,am mare nevoie!
( scuzati categoria, dar mi-e urgent! si aici cred ca sunt mai citite intrebarile.)

1 răspuns:
| SefaTa97 a răspuns:

Cum rotim cu 90 de grade un videoclip:

1. Descarcam si instalam Windows Live Movie Maker 2011 – download.

2. Deschidem programul WLMM 2011 si importam fisierul video pe care dorim sa-l editam.

3. Dupa import, in partea dreapta sus a programului, avem optiunea de a roti imaginea cu 90 de grade. (rotire la dreapta sau la stanga)