| Intelligence a întrebat:

HELP! Am fost la o nunta si l-am rugat pe verisorul meu sa ma filmeze si nu a tinut aparatul bine si cand am scos filmarea pe calculator imaginea se vede invers,nu stiti exista un program sau ceva prin care as putea intoarce imaginea intr-o filmare?. Va rog,explicati-mi pas cu pas,daca da,dau fundita, am mare nevoie!

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Salveaza imaginea, apoi o sa-ti apara acolo niste sageti stanga\dreapta.La fiecare clic pe una din sageti, imaginea se roteste in sensul sagetii, pana se indreapta. Apoi o salvezi asa.

| Intelligence explică (pentru Danut_Popa_1961):

E filmare, video. nu e poza sad

| kysart a răspuns:

VirtualDub, este cel mai simplu si este gratis

| Danci_Cristian_1980 a răspuns:

Orice program de editare video...sony vegas, windows movie maker, premiere, pinnacle...