| Bib a întrebat:

Help :o.
Astazi vin in vizita ceva prieteni de familie. si au un baiat de 16 ani love struck eu am 14laughing si nu stiu ce sa fac sa ies in evidenta thinking
Ceva ideibatting eyelashes?
VA ROGworried.
urgent :-ss:X
multumesck >big grin

Răspuns Câştigător
| ServanaAtoni a răspuns:

Fi naturala, comporta-te normal.
nu trebuie sa fi altfel ca sa te placa, ci trebuie sa fi tu.
ia-ti o rochita, lasa-ti parul liber(ai putea sa pui o agrafa finuta) si fi femininahappy
bafta!

7 răspunsuri:
| ServanaAtoni a răspuns:

Sexy?straight face
o fata nu trebuie sa atraga privirile intr-un mod negativ.
trebuie sa fie asemeni florilor; naturala, frumoasa, pura, nu sa-si arate formelestraight face

| godessdiana88 a răspuns:

Daca reusesti sa gasesti preocupari sau subiecte comune cu el, vei incepe cu siguranta sa insemni ceva pentru el.Nu are rost sa incerci sa discuti despre lucruri profunde ci mai curand despre muzica, filme, etc.

| euAnk a răspuns:

Pai sa fi tu insati...sa ii zambesti din cand in cand, dar este important sa nu arati ceea ce nu esti.Succeskiss

| roxitm a răspuns:

Sa ne spui daca l-ai cucerit! big grin laughing

| csd a răspuns:

Hai si sfatul unui baiat... aranjaza-te putin, imbraca-te frumos, zambeste, fii naturala, sincera, invita-l la tine in camera, vorbeste cu el, un nr de tel, id... te descurci.

| cocalaru a răspuns:

Am inceput a rade cand am vazut laughing daca sunt prieteni de familie inseamna cal cunosti catusi de putin, incearca sal inviti in camera ta, si gasiti un subiect amuzant big grin sa spui daca tia iesit ceva laughing

| Dory97_3498 a răspuns:

Sincer imbracete cat mai sexy cu putinta.