| Lovius a întrebat:

Deci va rog ajutati-ma urgent...vine un majorat a unui bun prieten si nu stiu ce sa ii cumpar,pur si simplu am ramas in pana de idei, habar'n-am ce sa ii cumpar...+ de asta este baiat si imi este un amic foarte bun, HELP PLEASEhappy Dau fundita sau ce'o fi!laughing Dar va rog veniti cu niste idei repedee! Eu ma gandeam la ceva personalizat ori la ceva >haios: va rog daca mai aveti idei spuneti'mihappy

Răspuns Câştigător
| alealexuta a răspuns:

Ai zis chestii haioase..mai sunt si prosti dar asta e.

Pai poti sa i dai un WC
sau niste tampoane
sau te duci la majorat fara cadou.si i spui pur si simplu ca nu ai vrut sa ii iei ca iai baut.si ii dai a doua zi cadoul
Cumparai ceva de femei...
Ca de exemplu niste ruj, oja
Sau si mai tare
Dar pentru asta va trebuie una bucata baiat plin de tupeu si foarte feminin.Pai imbracativa unul din voi in femeie(machiaj, tocuri, peruca, rochie tot tacamul). Asigurativa ca i dati cadoul seara sa nu ii vada fata prea bine "tipei:. vorbiti cu un prieten care are amsina si sa o parcheze in fata, Iar pe masina lipiti ceva mesaj gen"Te asteapta si e fierbinte!". si il lasati sa intre in masina(daca se poate sa fie geamuri fumuri ca sa nu se vada prea bine in interiorul masinii). dupa o perioada de timp inc are os a isi dea seama ca "tipa" e de fapt tip o sa iasa din masina si o sa aiba o reactie ciudata...
La o prietena i-am cumparat un Ipod si l-am pus intr-o punga mare de cadou(imensa)si am cumparat vreo 10 role de gartie igienica. 5 le-am faramitat si le-am pus in punga sa ocupe spatiul si cu restul de 5 am invelit cutia ipod-ului... ia luat ceva timp tipei sa deschida cadoul...

Paa

5 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Un ceas cu rubine!

| alealexuta a răspuns:

Ceva sa-i aminteasca de tine, cum ar fi o bratarasau alt accesoriu. Ceva cu care sa-si serveasca prietenii si, daca va permiteti asemenea glume, un prezervativ, care sa-i aminteasca faptul ca de acum e singur responsabil pentru actiunile sale.
sau:
O sticla de wisky, votka, vin, coniac....etc
sau un tricou cu un mesaj funny

| Lovius explică (pentru alealexuta):

Dar ma gandesc ca, daca are 18 ani nu trebuie mai multe cadouri?-adica unii la alte majorate duceau si cadouri si banithinking
Buna ideea cu "un prezervativ, care sa-i aminteasca faptul ca de acum e singur responsabil pentru actiunile sale." laughing alte idei... daca mai ai?big grin

| alealexuta a răspuns (pentru Lovius):

Ma gandescŞ==

| Lovius explică (pentru alealexuta):

Ai niste idei super tarihappymersii muult de tot:*

| alealexuta a răspuns (pentru Lovius):

Ai zis chestii haioase..mai sunt si prosti dar asta e.

Pai poti sa i dai un WC
sau niste tampoane
sau te duci la majorat fara cadou.si i spui pur si simplu ca nu ai vrut sa ii iei ca iai baut.si ii dai a doua zi cadoul
Cumparai ceva de femei...
Ca de exemplu niste ruj, oja
Sau si mai tare
Dar pentru asta va trebuie una bucata baiat plin de tupeu si foarte feminin.Pai imbracativa unul din voi in femeie(machiaj, tocuri, peruca, rochie tot tacamul). Asigurativa ca i dati cadoul seara sa nu ii vada fata prea bine "tipei:. vorbiti cu un prieten care are amsina si sa o parcheze in fata, Iar pe masina lipiti ceva mesaj gen"Te asteapta si e fierbinte!". si il lasati sa intre in masina(daca se poate sa fie geamuri fumuri ca sa nu se vada prea bine in interiorul masinii). dupa o perioada de timp inc are os a isi dea seama ca "tipa" e de fapt tip o sa iasa din masina si o sa aiba o reactie ciudata...
La o prietena i-am cumparat un Ipod si l-am pus intr-o punga mare de cadou(imensa)si am cumparat vreo 10 role de gartie igienica. 5 le-am faramitat si le-am pus in punga sa ocupe spatiul si cu restul de 5 am invelit cutia ipod-ului... ia luat ceva timp tipei sa deschida cadoul...

Paa