| Lallyzz a întrebat:

Hey TPU!
Am sims 3 ORIGINAL instalat pe calculatorul meu. Vreau sa il mai instalez pe alt calculator.Insa am inteles ca nu e bine sa fie instalat in 2 calculatoare.Credeti ca are ceva daca il dezinstalez din calculatorul meu si il instalez in celalat?
Dau funda astept raspuns cat mai rapid puppy dog eyes.

2 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Instaleaza pe 1000 de pc-uri care n-are nimic.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Da decat sa il dezinstalezi mai bine il bagi si pe celalalt.
Nu o sa i se intample nimic.nu are rost sa il mai dezinstalezi.Il instalezi si pe celalalt si vezi ca nu se intampla nimic.