| andrada a întrebat:

Imi dati va rog niste statusuri de fite mai noi? si scuze de cartegorie

Răspuns Câştigător
| princessOfcaraibe a răspuns:

Sallz! uite aici ceva...

Nu mai sunt fetitza ce o stiai u mai demult...poate nu ai observat...dar de la o vreme am mai crescut

Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu

MinTe-Ma dAr MinTe-Ma FrUmos...Dak tOt o FaCi Fa-O peRicuLoS EsTi Un sCumP DAR ieFtin La vRajEaLa SI eStI FRUMOS dOaR pE DinAFaRA

Ochii mari guritza mika trasaturi de papushica

Greu,Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine,Inainte Sa Spui Ceva...Uita`te La Tine

Am fitze originale si nu sunt deloc banale...Vrei o fitza sau ceva?Dute cumparati caci a mele sunt prea grele pentru capu tau

Am tupeu Mam nascut in ciuda TA Stiu ca nu ma Poty Suporta. Merg incet inspir TAL3NT. si STRIG TAREE. ! in gura MAre . copia nu are valoare. !

Am tupeu Mam nascut in ciuda TA Stiu ca nu ma Poty Suporta. Merg incet inspir TAL3NT. si STRIG TAREE. ! in gura MAre . copia nu are valoare

Stiuuu, Am SambuRe De dRac...Spun Tot Ce`mi Trece pRin Cap...ChiaR Cand Ai vRea Tu Sa tac*

Nu Prea Ma Mai Intereseaza...Devin InDiferenta.Sh ma Simt Super Asa. \:d/. !

`Voi JucA DuR ... ChIaR ` Dak ` MhA vA DuReA ...

Zambeste mereu,chiar daca ti'e greu.Chiar daca te doare,zambeste!Fi tare!

Şi poţi să ţipi, că nu te-aud. Şi poţi să plângi, că nu te văd. Şi poţi să pleci, că nu te caut. Şi poţi să faci ce vrei, că nu-mi mai pasă . . ♥

Cine vrea bate din palme ;x Cine nu.pleaca si doarme ;x !

Cand iubesc cu adevarat pe cineva, imi place sa aud lumea barfindu-l ! :-x

Iubeşte`O, nu`mi pasă, păstreaz`O de tOt . Iar pe mine, priveşte`mă şi linge'te pe bOt!

"Nu Ma Crezi In Stare ? ... Nicio Problema , Nu Ma Cred Nici Eu... Dar Fereste`te De Ziua`n Care o Sa Prind Tupeu! ."

As vrea peste 2` 3 ani sa`mi apari in cale:-X. Sii sa'mi spui: "Aveai dreptate cu vorbele alea ale tale ! :

Gata!Spun stop...M-am saturat sa plang!De azi sunt alta...Zambesc si gata!

Ce crezi mah ca Ma Faci GeloaSa? . Nu Fraiere Nu ma intereseaza . Nu'mi Pasa Nici de tine Nici de EA . EsTy Chiar pRoSt Daca cReZi Asa . Haiii Te Pwpa Amika Ta!

Si daca el nu o sa-mi mai zica "Noapte buna!" . Si daca nici pe strada nu o sa-mi mai zica "Buna!" . Am prietene care ma suna sa-mi spuna: "Fataa, esti de 1000 de ori mai buna!

Sunt asa cum sunt.Cum nimeni n`ar vrea sa fie .Sunt eu si atat.Cu nimic mai deosebita.Dar Diferita`!:X

Sunt eu mica,da`s a dracu`,nu stii ce ma duce capu !

Vreau sa nu te bag in seama, sa te ignor, dar nu pot.E ca si cum i-as zice inimi: Nu mai bate. Stop ! ♥

Are `acel cva`!E genul`de fata` care te`vrea.Dar` n`are nevoie de tine`!

Nu mai e Ea! Fetitza ce tacea! Astazi iti spun PA, ieri poate imi pasa ! ;x

E atat de dulce.Prin felul in care te seduce.E unica.E speciala.Nu e ca o stea.E chiar o stea!Ce te lumineaza cum vrea ea:*

Barfele taLe ma Lasa rece`, La pr0stie NIMENI nu te`ntrece`!

Si astazi e o zi in care vreau sa zambesc ... O zi in care nu regret nimic ... Doar imi doresc

Nu-mi pasa mie ce zice lumea ! Lumea e proasta si o sa fie intotdeauna !

mi-am readus la loc zambetul pe care odata il credeam pierdut !

Acum =nimic

Auu` f0st m0mente`n kre nuu`mi mai d0ream nimic ! Cazusem sh simtseam ca nuu` mai p0t s` ma ridik, da p0t s` trek peste t0ate !

TU sa Taci Cand Vorbesc eu! Nu` mi Place Sa Mintzi Cand Mint Shi eu! Nu`mi Spune PA ... E Replica Mea.

•`Nu Arunca NiciO Vorba In Vant . Traieste Intens Fiecare Cuvant`!•

E o poveste fără nume şi fără autor . Scris cu parfum de aripi albe care se zbat in zbor =x .

~~~Suficient de matura sa inteleg ce vrei.si suficient de copila sa ma prefac ca nu imi dau seama~~~

.eu sunt eu. fata aia care stie ce vrea. Nu am pe nimeni si mi`e bine asa. Imi place viata nu ma poti judeca. #

`Asta e d0ar 0 zi,doar 0 zi din sute,e d0ar o alta zi in care viata te ****!

# Stii ? Vad viata ca pe un joc . Sunt pasionata mereu de primul loc !

• Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •

• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viatsa mea •

[ sentimentele nu` au preTz ! . au val0are , cuL0are` ` . cva atat` de simpLu nu` m0are ! ` ].

Vreau sa stii ca de azi...devin indiferenta,devin mult mai rea,devin fata perfecta

Spune stop ! Cnd te streseaza explikai ca exagereaza ... nu intelege? abereaza? spunei` pa` si se kalmeaza !

Nu am nevOie sa mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc aCum !

Pregatita sa tin si sa mentin capul sus am nevoie doar de muzica si de nimic in plus.

De Azi Am Un Singur Scop ! Sa Pun Fericirea Mea Pe Primul Loc !

As vrea sa fiu cum o sa fiu Asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu Lasati-ma sa fac si bune si rele Ca sa stiu macar ca sunt greselile mele…!

Sa ai parte de iubire Si de tot ce ai visat Si de multa fericire Hai Pa-Pa:* Eu am plecat

Vreau tot sau nimic, nu ma complic, sti ce zic ? E primu fum si primu` loc in Rai pe care l`am prins!

Ai crezut ca esti UNIC ca te voi iubi mereu.dar acum esti un nimic,esti un NIMENI, dragul meu!

Chiar as plange pentru tine.Dar imi curge rimelul`!

Va veni timpul sa vorbim din nou. Eu o sa rad de multe. Tie o sa'ti para rau.

Nu imi lipseste nimic în viata asta...deci nu mai cedez pentru nimeni...Nu o sa mai las de la mine decat atunci cand o sa stiu că o sa imi fie mie bine !

Nu sunt deloc modestă, şi mă piş pe tine

Nu mă cunoşti deci nu vorbi de mne

Nu poti să mă suporti asta e doar treaba ta|

dar şi aşa

Mai dă`te`n pl mea!*

"Cand imi trageai un zambet sictir spunandu`mi " Hai ma lasi ? " Acum roata se intoarce fraiere Tu esti prostuu` care ma iubeste eu sunt nesimtita care` te amageste

Sunt ce dOreSti`, ce` priveSti , Dar ce Nu pOtzi` avea __ Hei , c regeti aCu' mai mult ? SanSele kre le'ai avut sau c ai pierdut? b-)

Ai mintit prea mult,cine`e crezi c`o sa te creada? Degeaba esti frumos,ea nu vrea sa te mai vada. : -J

~"Imi spui vorbe goale...vrei sa ma vrajesti...STOP BABY ! Yo nu mai cred in povesti"

PisSi` Nu te`ai saturath sa`mi spui vorbea goale ? Mie deja sincer mi s`a :] Luat` de minciunile Tale

. trebuie sa`mi pese mai mult d mine . cateodata sa faci rau , aduce bine "

* Priveste-ma atent ,Si poate cu regret. ! M-ai vazut cu el ,si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca vOi suferii?!Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii !

* Poate ca n-ar fi fOst asHa ,Daca tu nu ai fi vrut alTceva!Am incercat sa-ti fiu pe pLac.Dar * Acum e ranDul tau sa plangi, eu nu mai pOt sa tac. *

* Mii de vOci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si prOmit din nOu , sa nu mai cred in prOmisiuni ! ;x *

* Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chesTii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?!Asta` i dOar parerea ta ! *

Stiuuu, Am SambuRe De dRac...Spun Tot Ce`mi Trece pRin Cap...ChiaR Cand Ai vRea Tu Sa tac*

Nu Prea Ma Mai Intereseaza...Devin InDiferenta.Sh ma Simt Super Asa. \:d/. !

`Voi JucA DuR ... ChIaR ` Dak ` MhA vA DuReA ...

Zambeste mereu,chiar daca ti'e greu.Chiar daca te doare,zambeste!Fi tare!

Şi poţi să ţipi, că nu te-aud. Şi poţi să plângi, că nu te văd. Şi poţi să pleci, că nu te caut. Şi poţi să faci ce vrei, că nu-mi mai pasă . . ♥

Cine vrea bate din palme ;x Cine nu.pleaca si doarme ;x !

Cand iubesc cu adevarat pe cineva, imi place sa aud lumea barfindu-l ! :-x

Iubeşte`O, nu`mi pasă, păstreaz`O de tOt . Iar pe mine, priveşte`mă şi linge'te pe bOt!

"Nu Ma Crezi In Stare ? ... Nicio Problema , Nu Ma Cred Nici Eu... Dar Fereste`te De Ziua`n Care o Sa Prind Tupeu! ."

As vrea peste 2` 3 ani sa`mi apari in cale:-X. Sii sa'mi spui: "Aveai dreptate cu vorbele alea ale tale ! :

Gata!Spun stop...M-am saturat sa plang!De azi sunt alta...Zambesc si gata!

Ce crezi mah ca Ma Faci GeloaSa? . Nu Fraiere Nu ma intereseaza . Nu'mi Pasa Nici de tine Nici de EA . EsTy Chiar pRoSt Daca cReZi Asa . Haiii Te Pwpa Amika Ta!

Si daca el nu o sa-mi mai zica "Noapte buna!" . Si daca nici pe strada nu o sa-mi mai zica "Buna!" . Am prietene care ma suna sa-mi spuna: "Fataa, esti de 1000 de ori mai buna!

Sunt asa cum sunt.Cum nimeni n`ar vrea sa fie .Sunt eu si atat.Cu nimic mai deosebita.Dar Diferita`!:X

Sunt eu mica,da`s a dracu`,nu stii ce ma duce capu !

Vreau sa nu te bag in seama, sa te ignor, dar nu pot.E ca si cum i-as zice inimi: Nu mai bate. Stop ! ♥

Are `acel cva`!E genul`de fata` care te`vrea.Dar` n`are nevoie de tine`!

Nu mai e Ea! Fetitza ce tacea! Astazi iti spun PA, ieri poate imi pasa ! ;x

E atat de dulce.Prin felul in care te seduce.E unica.E speciala.Nu e ca o stea.E chiar o stea!Ce te lumineaza cum vrea ea:*

Barfele taLe ma Lasa rece`, La pr0stie NIMENI nu te`ntrece`!

Si astazi e o zi in care vreau sa zambesc ... O zi in care nu regret nimic ... Doar imi doresc

Nu-mi pasa mie ce zice lumea ! Lumea e proasta si o sa fie intotdeauna !

mi-am readus la loc zambetul pe care odata il credeam pierdut !

Acum =nimic

Auu` f0st m0mente`n kre nuu`mi mai d0ream nimic ! Cazusem sh simtseam ca nuu` mai p0t s` ma ridik, da p0t s` trek peste t0ate !

TU sa Taci Cand Vorbesc eu! Nu` mi Place Sa Mintzi Cand Mint Shi eu! Nu`mi Spune PA ... E Replica Mea.

•`Nu Arunca NiciO Vorba In Vant . Traieste Intens Fiecare Cuvant`!•

E o poveste fără nume şi fără autor . Scris cu parfum de aripi albe care se zbat in zbor =x .

~~~Suficient de matura sa inteleg ce vrei.si suficient de copila sa ma prefac ca nu imi dau seama~~~

.eu sunt eu. fata aia care stie ce vrea. Nu am pe nimeni si mi`e bine asa. Imi place viata nu ma poti judeca. #

`Asta e d0ar 0 zi,doar 0 zi din sute,e d0ar o alta zi in care viata te ****!

# Stii ? Vad viata ca pe un joc . Sunt pasionata mereu de primul loc !

• Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •

• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viatsa mea •

[ sentimentele nu` au preTz ! . au val0are , cuL0are` ` . cva atat` de simpLu nu` m0are ! ` ].

Vreau sa stii ca de azi...devin indiferenta,devin mult mai rea,devin fata perfecta

Spune stop ! Cnd te streseaza explikai ca exagereaza ... nu intelege? abereaza? spunei` pa` si se kalmeaza !

Nu am nevOie sa mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc aCum !

Pregatita sa tin si sa mentin capul sus am nevoie doar de muzica si de nimic in plus.

De Azi Am Un Singur Scop ! Sa Pun Fericirea Mea Pe Primul Loc !

As vrea sa fiu cum o sa fiu Asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu Lasati-ma sa fac si bune si rele Ca sa stiu macar ca sunt greselile mele…!

Sa ai parte de iubire Si de tot ce ai visat Si de multa fericire Hai Pa-Pa:* Eu am plecat

Vreau tot sau nimic, nu ma complic, sti ce zic ? E primu fum si primu` loc in Rai pe care l`am prins!

Ai crezut ca esti UNIC ca te voi iubi mereu.dar acum esti un nimic,esti un NIMENI, dragul meu!

Chiar as plange pentru tine.Dar imi curge rimelul`!

Va veni timpul sa vorbim din nou. Eu o sa rad de multe. Tie o sa'ti para rau.

Nu imi lipseste nimic în viata asta...deci nu mai cedez pentru nimeni...Nu o sa mai las de la mine decat atunci cand o sa stiu că o sa imi fie mie bine !

Nu sunt deloc modestă, şi mă piş pe tine

Nu mă cunoşti deci nu vorbi de mne

Nu poti să mă suporti asta e doar treaba ta|

dar şi aşa

Mai dă`te`n pl mea!*

"Cand imi trageai un zambet sictir spunandu`mi " Hai ma lasi ? " Acum roata se intoarce fraiere Tu esti prostuu` care ma iubeste eu sunt nesimtita care` te amageste

Sunt ce dOreSti`, ce` priveSti , Dar ce Nu pOtzi` avea __ Hei , c regeti aCu' mai mult ? SanSele kre le'ai avut sau c ai pierdut? b-)

Ai mintit prea mult,cine`e crezi c`o sa te creada? Degeaba esti frumos,ea nu vrea sa te mai vada. : -J

~"Imi spui vorbe goale...vrei sa ma vrajesti...STOP BABY ! Yo nu mai cred in povesti"

PisSi` Nu te`ai saturath sa`mi spui vorbea goale ? Mie deja sincer mi s`a :] Luat` de minciunile Tale

. trebuie sa`mi pese mai mult d mine . cateodata sa faci rau , aduce bine "

* Priveste-ma atent ,Si poate cu regret. ! M-ai vazut cu el ,si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca vOi suferii?!Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii !

* Poate ca n-ar fi fOst asHa ,Daca tu nu ai fi vrut alTceva!Am incercat sa-ti fiu pe pLac.Dar * Acum e ranDul tau sa plangi, eu nu mai pOt sa tac. *

* Mii de vOci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si prOmit din nOu , sa nu mai cred in prOmisiuni ! ;x *

* Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chesTii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?!Asta` i dOar parerea ta ! *

Stiuuu, Am SambuRe De dRac...Spun Tot Ce`mi Trece pRin Cap...ChiaR Cand Ai vRea Tu Sa tac*

Nu Prea Ma Mai Intereseaza...Devin InDiferenta.Sh ma Simt Super Asa. \:d/. !

`Voi JucA DuR ... ChIaR ` Dak ` MhA vA DuReA ...

Zambeste mereu,chiar daca ti'e greu.Chiar daca te doare,zambeste!Fi tare!

Şi poţi să ţipi, că nu te-aud. Şi poţi să plângi, că nu te văd. Şi poţi să pleci, că nu te caut. Şi poţi să faci ce vrei, că nu-mi mai pasă . . ♥

Cine vrea bate din palme ;x Cine nu.pleaca si doarme ;x !

Cand iubesc cu adevarat pe cineva, imi place sa aud lumea barfindu-l ! :-x

Iubeşte`O, nu`mi pasă, păstreaz`O de tOt . Iar pe mine, priveşte`mă şi linge'te pe bOt!

"Nu Ma Crezi In Stare ? ... Nicio Problema , Nu Ma Cred Nici Eu... Dar Fereste`te De Ziua`n Care o Sa Prind Tupeu! ."

As vrea peste 2` 3 ani sa`mi apari in cale:-X. Sii sa'mi spui: "Aveai dreptate cu vorbele alea ale tale ! :

Gata!Spun stop...M-am saturat sa plang!De azi sunt alta...Zambesc si gata!

Ce crezi mah ca Ma Faci GeloaSa? . Nu Fraiere Nu ma intereseaza . Nu'mi Pasa Nici de tine Nici de EA . EsTy Chiar pRoSt Daca cReZi Asa . Haiii Te Pwpa Amika Ta!

Si daca el nu o sa-mi mai zica "Noapte buna!" . Si daca nici pe strada nu o sa-mi mai zica "Buna!" . Am prietene care ma suna sa-mi spuna: "Fataa, esti de 1000 de ori mai buna!

Sunt asa cum sunt.Cum nimeni n`ar vrea sa fie .Sunt eu si atat.Cu nimic mai deosebita.Dar Diferita`!:X

Sunt eu mica,da`s a dracu`,nu stii ce ma duce capu !

Vreau sa nu te bag in seama, sa te ignor, dar nu pot.E ca si cum i-as zice inimi: Nu mai bate. Stop ! ♥

Are `acel cva`!E genul`de fata` care te`vrea.Dar` n`are nevoie de tine`!

Nu mai e Ea! Fetitza ce tacea! Astazi iti spun PA, ieri poate imi pasa ! ;x

E atat de dulce.Prin felul in care te seduce.E unica.E speciala.Nu e ca o stea.E chiar o stea!Ce te lumineaza cum vrea ea:*

Barfele taLe ma Lasa rece`, La pr0stie NIMENI nu te`ntrece`!

Si astazi e o zi in care vreau sa zambesc ... O zi in care nu regret nimic ... Doar imi doresc

Nu-mi pasa mie ce zice lumea ! Lumea e proasta si o sa fie intotdeauna !

mi-am readus la loc zambetul pe care odata il credeam pierdut !

Acum =nimic

Auu` f0st m0mente`n kre nuu`mi mai d0ream nimic ! Cazusem sh simtseam ca nuu` mai p0t s` ma ridik, da p0t s` trek peste t0ate !

TU sa Taci Cand Vorbesc eu! Nu` mi Place Sa Mintzi Cand Mint Shi eu! Nu`mi Spune PA ... E Replica Mea.

•`Nu Arunca NiciO Vorba In Vant . Traieste Intens Fiecare Cuvant`!•

E o poveste fără nume şi fără autor . Scris cu parfum de aripi albe care se zbat in zbor =x .

~~~Suficient de matura sa inteleg ce vrei.si suficient de copila sa ma prefac ca nu imi dau seama~~~

.eu sunt eu. fata aia care stie ce vrea. Nu am pe nimeni si mi`e bine asa. Imi place viata nu ma poti judeca. #

`Asta e d0ar 0 zi,doar 0 zi din sute,e d0ar o alta zi in care viata te ****!

# Stii ? Vad viata ca pe un joc . Sunt pasionata mereu de primul loc !

• Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •

• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viatsa mea •

[ sentimentele nu` au preTz ! . au val0are , cuL0are` ` . cva atat` de simpLu nu` m0are ! ` ].

Vreau sa stii ca de azi...devin indiferenta,devin mult mai rea,devin fata perfecta

Spune stop ! Cnd te streseaza explikai ca exagereaza ... nu intelege? abereaza? spunei` pa` si se kalmeaza !

Nu am nevOie sa mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc aCum !

Pregatita sa tin si sa mentin capul sus am nevoie doar de muzica si de nimic in plus.

De Azi Am Un Singur Scop ! Sa Pun Fericirea Mea Pe Primul Loc !

As vrea sa fiu cum o sa fiu Asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu Lasati-ma sa fac si bune si rele Ca sa stiu macar ca sunt greselile mele…!

Sa ai parte de iubire Si de tot ce ai visat Si de multa fericire Hai Pa-Pa:* Eu am plecat

Vreau tot sau nimic, nu ma complic, sti ce zic ? E primu fum si primu` loc in Rai pe care l`am prins!

Ai crezut ca esti UNIC ca te voi iubi mereu.dar acum esti un nimic,esti un NIMENI, dragul meu!

Chiar as plange pentru tine.Dar imi curge rimelul`!

Va veni timpul sa vorbim din nou. Eu o sa rad de multe. Tie o sa'ti para rau.

Nu imi lipseste nimic în viata asta...deci nu mai cedez pentru nimeni...Nu o sa mai las de la mine decat atunci cand o sa stiu că o sa imi fie mie bine !

Nu sunt deloc modestă, şi mă piş pe tine

Nu mă cunoşti deci nu vorbi de mne

Nu poti să mă suporti asta e doar treaba ta|

dar şi aşa

Mai dă`te`n pl mea!*

"Cand imi trageai un zambet sictir spunandu`mi " Hai ma lasi ? " Acum roata se intoarce fraiere Tu esti prostuu` care ma iubeste eu sunt nesimtita care` te amageste

Sunt ce dOreSti`, ce` priveSti , Dar ce Nu pOtzi` avea __ Hei , c regeti aCu' mai mult ? SanSele kre le'ai avut sau c ai pierdut? b-)

Ai mintit prea mult,cine`e crezi c`o sa te creada? Degeaba esti frumos,ea nu vrea sa te mai vada. : -J

~"Imi spui vorbe goale...vrei sa ma vrajesti...STOP BABY ! Yo nu mai cred in povesti"

PisSi` Nu te`ai saturath sa`mi spui vorbea goale ? Mie deja sincer mi s`a :] Luat` de minciunile Tale

. trebuie sa`mi pese mai mult d mine . cateodata sa faci rau , aduce bine "

* Priveste-ma atent ,Si poate cu regret. ! M-ai vazut cu el ,si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca vOi suferii?!Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii !

* Poate ca n-ar fi fOst asHa ,Daca tu nu ai fi vrut alTceva!Am incercat sa-ti fiu pe pLac.Dar * Acum e ranDul tau sa plangi, eu nu mai pOt sa tac. *

* Mii de vOci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si prOmit din nOu , sa nu mai cred in prOmisiuni ! ;x *

* Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chesTii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?!Asta` i dOar parerea ta ! *

Stiuuu, Am SambuRe De dRac...Spun Tot Ce`mi Trece pRin Cap...ChiaR Cand Ai vRea Tu Sa tac*

Nu Prea Ma Mai Intereseaza...Devin InDiferenta.Sh ma Simt Super Asa. \:d/. !

`Voi JucA DuR ... ChIaR ` Dak ` MhA vA DuReA ...

Zambeste mereu,chiar daca ti'e greu.Chiar daca te doare,zambeste!Fi tare!

Şi poţi să ţipi, că nu te-aud. Şi poţi să plângi, că nu te văd. Şi poţi să pleci, că nu te caut. Şi poţi să faci ce vrei, că nu-mi mai pasă . . ♥

Cine vrea bate din palme ;x Cine nu.pleaca si doarme ;x !

Cand iubesc cu adevarat pe cineva, imi place sa aud lumea barfindu-l ! :-x

Iubeşte`O, nu`mi pasă, păstreaz`O de tOt . Iar pe mine, priveşte`mă şi linge'te pe bOt!

"Nu Ma Crezi In Stare ? ... Nicio Problema , Nu Ma Cred Nici Eu... Dar Fereste`te De Ziua`n Care o Sa Prind Tupeu! ."

As vrea peste 2` 3 ani sa`mi apari in cale:-X. Sii sa'mi spui: "Aveai dreptate cu vorbele alea ale tale ! :

Gata!Spun stop...M-am saturat sa plang!De azi sunt alta...Zambesc si gata!

Ce crezi mah ca Ma Faci GeloaSa? . Nu Fraiere Nu ma intereseaza . Nu'mi Pasa Nici de tine Nici de EA . EsTy Chiar pRoSt Daca cReZi Asa . Haiii Te Pwpa Amika Ta!

Si daca el nu o sa-mi mai zica "Noapte buna!" . Si daca nici pe strada nu o sa-mi mai zica "Buna!" . Am prietene care ma suna sa-mi spuna: "Fataa, esti de 1000 de ori mai buna!

Sunt asa cum sunt.Cum nimeni n`ar vrea sa fie .Sunt eu si atat.Cu nimic mai deosebita.Dar Diferita`!:X

Sunt eu mica,da`s a dracu`,nu stii ce ma duce capu !

Vreau sa nu te bag in seama, sa te ignor, dar nu pot.E ca si cum i-as zice inimi: Nu mai bate. Stop ! ♥

Are `acel cva`!E genul`de fata` care te`vrea.Dar` n`are nevoie de tine`!

Nu mai e Ea! Fetitza ce tacea! Astazi iti spun PA, ieri poate imi pasa ! ;x

E atat de dulce.Prin felul in care te seduce.E unica.E speciala.Nu e ca o stea.E chiar o stea!Ce te lumineaza cum vrea ea:*

Barfele taLe ma Lasa rece`, La pr0stie NIMENI nu te`ntrece`!

Si astazi e o zi in care vreau sa zambesc ... O zi in care nu regret nimic ... Doar imi doresc

Nu-mi pasa mie ce zice lumea ! Lumea e proasta si o sa fie intotdeauna !

mi-am readus la loc zambetul pe care odata il credeam pierdut !

Acum =nimic

Auu` f0st m0mente`n kre nuu`mi mai d0ream nimic ! Cazusem sh simtseam ca nuu` mai p0t s` ma ridik, da p0t s` trek peste t0ate !

TU sa Taci Cand Vorbesc eu! Nu` mi Place Sa Mintzi Cand Mint Shi eu! Nu`mi Spune PA ... E Replica Mea.

•`Nu Arunca NiciO Vorba In Vant . Traieste Intens Fiecare Cuvant`!•

E o poveste fără nume şi fără autor . Scris cu parfum de aripi albe care se zbat in zbor =x .

~~~Suficient de matura sa inteleg ce vrei.si suficient de copila sa ma prefac ca nu imi dau seama~~~

.eu sunt eu. fata aia care stie ce vrea. Nu am pe nimeni si mi`e bine asa. Imi place viata nu ma poti judeca. #

`Asta e d0ar 0 zi,doar 0 zi din sute,e d0ar o alta zi in care viata te ****!

# Stii ? Vad viata ca pe un joc . Sunt pasionata mereu de primul loc !

• Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •

• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viatsa mea •

[ sentimentele nu` au preTz ! . au val0are , cuL0are` ` . cva atat` de simpLu nu` m0are ! ` ].

Vreau sa stii ca de azi...devin indiferenta,devin mult mai rea,devin fata perfecta

Spune stop ! Cnd te streseaza explikai ca exagereaza ... nu intelege? abereaza? spunei` pa` si se kalmeaza !

Nu am nevOie sa mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc aCum !

Pregatita sa tin si sa mentin capul sus am nevoie doar de muzica si de nimic in plus.

De Azi Am Un Singur Scop ! Sa Pun Fericirea Mea Pe Primul Loc !

As vrea sa fiu cum o sa fiu Asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu Lasati-ma sa fac si bune si rele Ca sa stiu macar ca sunt greselile mele…!

Sa ai parte de iubire Si de tot ce ai visat Si de multa fericire Hai Pa-Pa:* Eu am plecat

Vreau tot sau nimic, nu ma complic, sti ce zic ? E primu fum si primu` loc in Rai pe care l`am prins!

Ai crezut ca esti UNIC ca te voi iubi mereu.dar acum esti un nimic,esti un NIMENI, dragul meu!

Chiar as plange pentru tine.Dar imi curge rimelul`!

Va veni timpul sa vorbim din nou. Eu o sa rad de multe. Tie o sa'ti para rau.

Nu imi lipseste nimic în viata asta...deci nu mai cedez pentru nimeni...Nu o sa mai las de la mine decat atunci cand o sa stiu că o sa imi fie mie bine !

Nu sunt deloc modestă, şi mă piş pe tine

Nu mă cunoşti deci nu vorbi de mne

Nu poti să mă suporti asta e doar treaba ta|

dar şi aşa

Mai dă`te`n pl mea!*

"Cand imi trageai un zambet sictir spunandu`mi " Hai ma lasi ? " Acum roata se intoarce fraiere Tu esti prostuu` care ma iubeste eu sunt nesimtita care` te amageste

Sunt ce dOreSti`, ce` priveSti , Dar ce Nu pOtzi` avea __ Hei , c regeti aCu' mai mult ? SanSele kre le'ai avut sau c ai pierdut? b-)

Ai mintit prea mult,cine`e crezi c`o sa te creada? Degeaba esti frumos,ea nu vrea sa te mai vada. : -J

~"Imi spui vorbe goale...vrei sa ma vrajesti...STOP BABY ! Yo nu mai cred in povesti"

PisSi` Nu te`ai saturath sa`mi spui vorbea goale ? Mie deja sincer mi s`a :] Luat` de minciunile Tale

. trebuie sa`mi pese mai mult d mine . cateodata sa faci rau , aduce bine "

* Priveste-ma atent ,Si poate cu regret. ! M-ai vazut cu el ,si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca vOi suferii?!Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii !

* Poate ca n-ar fi fOst asHa ,Daca tu nu ai fi vrut alTceva!Am incercat sa-ti fiu pe pLac.Dar * Acum e ranDul tau sa plangi, eu nu mai pOt sa tac. *

* Mii de vOci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si prOmit din nOu , sa nu mai cred in prOmisiuni ! ;x *

* Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chesTii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?!Asta` i dOar parerea ta ! *

sper ca tiau plakut...bye

5 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Uite un sfat : Lasa-te de fite ca ai sa pierzi mult in viata cu ele.winking

| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

In aceasta viata dau totul pe fata asculta-ma si invata cea mai tare faza e ca de fraieri nu imi pasa criticile si impresiile nu ma intereseazaoh go on.AMBITIA ma caracterizeaza! :X""
Te Urasc? mi-ai Dat Motive Ignoranta? Cand Nu Vreau Sa Vorbesc Cu Tine Falsa? Doar Cu Unii Te Deranjez? Chiar Nu`mi Pasa.
funda pls

| DD_1770 a răspuns:

Cum zice si MEMO lasa in morti m-ati fitele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun raspuns, Danilel! Te feicit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si romanii si tiganii
pana si americanii
joaca joaca dupa mine
in toate tarile straine