|

Imi dati va rog niste statusuri de fite mai noi? si scuze de cartegorie

6 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Sallz! uite aici ceva...

Nu mai sunt fetitza ce o stiai u mai demult...poate nu ai observat...dar de la o vreme am mai crescut

Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu

MinTe-Ma dAr MinTe-Ma FrUmos...Dak tOt o FaCi Fa-O peRicuLoS EsTi Un sCumP DAR ieFtin La vRajEaLa SI eStI FRUMOS dOaR pE DinAFaRA

Ochii mari guritza mika trasaturi de papushica

Greu,Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine,Inainte Sa Spui Ceva...Uita`te La Tine

Am fitze originale si nu sunt deloc banale...Vrei o fitza sau ceva?Dute cumparati caci a mele sunt prea grele pentru capu tau

Am tupeu Mam nascut in ciuda TA Stiu ca nu ma Poty Suporta. Merg incet inspir TAL3NT. si STRIG TAREE. ! in gura MAre . copia nu are valoare. !

Am tupeu Mam nascut in ciuda TA Stiu ca nu ma Poty Suporta. Merg incet inspir TAL3NT. si STRIG TAREE. ! in gura MAre . copia nu are valoare. !

Am tupeu Mam nascut in ciuda TA Stiu ca nu ma Poty Suporta. Merg incet inspir TAL3NT. si STRIG TAREE. ! in gura MAre . copia nu are valoare

Stiuuu, Am SambuRe De dRac...Spun Tot Ce`mi Trece pRin Cap...ChiaR Cand Ai vRea Tu Sa tac*

Nu Prea Ma Mai Intereseaza...Devin InDiferenta.Sh ma Simt Super Asa. \:d/. !

`Voi JucA DuR ... ChIaR ` Dak ` MhA vA DuReA ...

Zambeste mereu,chiar daca ti'e greu.Chiar daca te doare,zambeste!Fi tare!

Şi poţi să ţipi, că nu te-aud. Şi poţi să plângi, că nu te văd. Şi poţi să pleci, că nu te caut. Şi poţi să faci ce vrei, că nu-mi mai pasă . . ♥

Cine vrea bate din palme ;x Cine nu.pleaca si doarme ;x !

Cand iubesc cu adevarat pe cineva, imi place sa aud lumea barfindu-l ! :-x

Iubeşte`O, nu`mi pasă, păstreaz`O de tOt . Iar pe mine, priveşte`mă şi linge'te pe bOt!

"Nu Ma Crezi In Stare ? ... Nicio Problema , Nu Ma Cred Nici Eu... Dar Fereste`te De Ziua`n Care o Sa Prind Tupeu! ."

...2004 - 26792 + Vezi răspunsul întreg

5 răspunsuri:
| a răspuns:

Uite un sfat : Lasa-te de fite ca ai sa pierzi mult in viata cu ele.winking

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Cum zice si MEMO lasa in morti m-ati fitele

| a răspuns:

In aceasta viata dau totul pe fata asculta-ma si invata cea mai tare faza e ca de fraieri nu imi pasa criticile si impresiile nu ma intereseazaoh go on.AMBITIA ma caracterizeaza! :X""
Te Urasc? mi-ai Dat Motive Ignoranta? Cand Nu Vreau Sa Vorbesc Cu Tine Falsa? Doar Cu Unii Te Deranjez? Chiar Nu`mi Pasa.
funda pls

| a răspuns:

Bun raspuns, Danilel! Te feicit.

| a răspuns:

Si romanii si tiganii
pana si americanii
joaca joaca dupa mine
in toate tarile straine