| anonim_4396 a întrebat:

In cate pozitii se poate face sex?

Răspuns Câştigător
| astertix09 a răspuns:

In toate pozitiile pe care le permit corpul partenerilor. Degeaba vei lua manuale in care descoperi ca sunt niste corpuri contorsionate acolo, iar cand incerci, sa te trezesti ca iese cu scandal ca va loviti de toate alea, pentru ca nu sunteti contorsionisti sau gimnasti.
Oricum scopul este sa te simti bine, si sa nu te plictisesti.

36 răspunsuri:
| leluc a răspuns:

In destul de multe incat sa nu te plictisesti mult timp happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In ce pozitii vor ambii parteneri; puteti incerca mai multe; depinde de cuplu, cum va simtiti mai bine;
ps: intrebarea e cam vaga

| monicaclaudia a răspuns:

64 pozitii kamasutra ti zice ceva? digiteaza si ai sa te uimesti ti da si exemple ( cu pozitii foto consili tot ce vrei happy
nu postez mai mult sunt si minori pe site.))

carla
| carla a răspuns:

Improvizeaza...

| mariazet45 a răspuns:

In cate vreti, doamne mare e gradina. Cumpara-ti un manual poate afli mai multe, vrei cumva sa iti si desenam?

tundenana
| tundenana a răspuns:

Cauta Kamasutra... te va ajuta

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

... da, cine a zis 64, stie dar a uitat sa adauge k fiecare din ele poate avea "N" derivate, tocmai pentru ca "jucariile" noastre sexuale sunt foarte diferite k si caracteristici functionale, anatomice, estetice, odorifice, cromatic, si dimensional! Esentiala e Tandretea, rabdarea, sinceritatea, reciprocitatea, Nonegoismul!, umorul, cunoasterea corecta a anatomiei si functionalitatii, etc... Psiho

assiris
| assiris a răspuns:

In cite va poate trece prin cap. Imaginatie sa ai ca de pozitii nu duceti lipsa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In orce pozitie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte multe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O gramada

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In foarte multe...:X:X:X:X in functie de fanteziile fiecaruia si imaginatie :X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel putin 500 de pozitii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică: