| Barajag a întrebat:

Cate pozitii amoroase stiti, care sunt si care va plac mai mult?:-D

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

@Eu, le vei avea live si fara numar, fara numar laughing rolling on the floor
Iar detaliile nu ti le ofer pentru ca se pierde din mister laughinghee hee

34 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ursulika tata, decat sa starnesti polemici p`aici, ia mai bine si cauta matalutza carticica expres pentru alde ca matale, pre numele ei "Sex in fiecare zi", / 365 de pozitii, de Jane Seddon, si dupa ce o epuizezi -practic! daca inca vei mai avea oaresce dubii, noi te asteptam, sa te indrumam! Pana atunci, exerseaza Woman on top, 44, Stai in poala mea! - vorba lu`Holograf Bittman, ligurita si mai vezi tu, ca mai trebuie sa stie si dansul cateva, nu?! Spor la invatat! Dar nu neProtejat!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pai ursulika tata, aici, uite, ai primit cateva! Pai se compara cu 365, si care au si text explicativ suplimentar, si, oricand te plictisesti de una, deschizi cartea si alegi! Plus ca o carte e o comoara, si o poti lasa si copiilor copiilor copiilor...

lolita
| lolita a răspuns:

Faimoasa poitie 69, pentru cunoscatori laughing, si mai sunt unele destul de "dure" pentru a le spune pe site.

cami
| cami a răspuns:

Ce sa mai, o indestularati cu lamuririle pe femeie...

| Barajag explică:

Bro. tu crezi ca am pus intrebarea degeaba? vreau si eu sa invat de la altiilaughing

| Barajag explică:

Psihosex:aici aflu gratis ce doresc, de ce sa mai cumpar carti? e o intrebare si atata tot, nu oblig pe nimeni sa-mi raspundahappy.

| Barajag explică:

Lia, nu-i nici o problemahappy

| Barajag explică:

@lolita:in sfarsit cineva care nu ii este rusinehappybv, insa tot mai astept raspunsuri:-d

| Barajag explică:

Mmmmm, se anunta o seara fierbinte si plina de senzatii pe TPU.rolling on the floor

| lia a răspuns:

Ursulika, imi pare rau ca nu iti pot raspunde la aceasta intrebare dar sa stii ca am incercat cateva formulari si toate lasa loc de comentarii laughing

| lia a răspuns:

Pai exact despre tine vorbeam...ca ma urmaresti si imi taxezi fiecare greseala, oricat de mica ar fi. laughing
Daca doresti neaparat, voi raspunde happy

| lia a răspuns:

La ce sa-mi "dau" drumu mai "babe- pig in the city"? laughing rolling on the floor

| lia a răspuns:

Ok, ursulika iti voi raspunde si eu la intrebare happy
Imi plac pozitiile : misionarul, pe la spate, fata deasupra si 69.

| lia a răspuns:

@eu_o_mare_enigma, nu am motive sa fug, daca am ajuns acolo este pentru ca si eu mi-am dorit happy
Si schimba si tu numele ca in caz contrar, vei fi botezat devil laughing

| lia a răspuns:

Eu nu te las laughing Finalizez doar propozitia, daca doresti detalii, no problem happy
Si m-am exprimat gresit in privinta cerintei mele, vreau sa iti schimbi pseudonumele, daca exista posibilitatea. happy

| Leea1234 a răspuns:

Mai copii, mai! stai cuminti! acum ca vine vacanta, voi va apucati de invatat, in loc sa va odihniti! si ca raspuns la intrebare: in 6 ani de casnicie, cred ca le cam stiu pe toate, si de placut (eu sunt mai de moda veche) pozitia clasica! Bafta la invatat BRO!

prfml
| prfml a răspuns:

Mie imi plac pozitiile de la 1 la 68 laughing

| Diav0la a răspuns:

Asta ii intrebare de copil pana in 20 de ani. Teoretic le stiu pe toate ca mi-am cumparat Kamasutra in imagini big grin. Practic insa nu le poti pune in aplicare toate... a face dragoste nu e un sport, iar arta de a face dragoste nu se descopera decat in timp, cu acel partener in care ai incredere si cu care poti discuta absolut tot ceea ce tine de acest capitol, cu acel partener ce are disponibilitate in a incerca ceva nou. Oricum ar fi ...preferata mea ii "mama lui iedut" laughing

| Moneyandfame a răspuns:

Cum se zice, umeri-craci.Hahahahaha!

| sese a răspuns:

Toate sunt 365 -dupa Kama Sutra. Ele pozitiile sunt sculptate pe frontispiciu unui templu (din India)si explicitate in sanscrita.
Ce experienta! ce vechime! ce armonie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, veri sa ma inveti? Vrei sa fii profa mea? Sint un elev silitor sa stii big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine si asa, invatam impreuna, invatam unul de la altul big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrutza la scoala asta nu renunt niciodata, nu stiu ce-i aia vacanta laughing Apropo, am spus deja ca eu nu stiu. Care-i pozitia aia clasica de care faci vorbire si care-ti place asa de mult?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place Minulescu."romanta raspunsului mut"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Citește pe net tehnicile Kamasutra.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@lia-pai expune-le.interpretarile le dam noi oricum.curaj! rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@lia-stii cum se spune, vorbesti de lup, si porcul la usa. laughing
si sa stii ca orice ai spune, va fi folosit impotriva ta.asa ca...,''da-i drumul''.rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@lia-deja ai inceput sa ma ispitesti cu acele pozitii.insa singura care nu imi place este pe la spate, pentru ca poti fugi oricand, iar fata deasupra..., daca te las eu. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel imi mult imi place pozitia lunii cand acopera soarele (eclipsa)
big grin