| aaa10 a întrebat:

Intrebare pentru barbati.Voi salivati dupa femei care poarta rochii si tocuri sau cele care poarta lenjerie intima? Eu mai mult dupa cele in rochii si tocuri

6 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

De ce, cele cu rochii si tocuri nu poarta lenjerie intima, sau cele care poarta nu poarta rochii si tocuri? happy

| CodrutElian1990 a răspuns:

Am inteles intrebarea. Fiecare cu fetisul sau. De regula barbatii sunt excitati de lenjeria intima.

| mgtow a răspuns:

Imi place alea cu blugi mulati si geaca de piele de motociclist. Le admir vizual dar nu am sansa sa intru in contact cu ele pentru ca nu le cunosc, daca as face inductie de prezentare ma poate considera ciudat sau suna la politie. In ziua de azi daca te dai la o femeie in public se sperie si crede ca vrei sa o violezi... https://images.app.goo.gl/QRBJ47BvVJ2wgbYh9

| Willis a răspuns:

Ideea este să fie feminină, nu băiețoasă.

Răspuns utilizator avertizat