| RainDrop a întrebat:

Intrebare pentru femei:de ce ar vrea o femeie sa se pozeze nud intr-o revista?

30 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pentru bani, faima, orgoliu, vanitatelaughing
Din prostie si lipsa educatiei, desigur!

| elena a răspuns:

Pentru ca este constienta ca are ce arata(sper sa fie asa), intra in randul VIP-urilor, dar mai ales pentru bani.

lolita
| lolita a răspuns:

Pentru bani si pentru faima.

| Malvina24 a răspuns:

Pentru bani! tu de ce crezi? nu pozeaza toate ci ''curvele'' spuneti-mi voi numele unei femei cu ''capul pe umeri'' care a pozat goala! nu sunt! majoritatea care pozeaza sunt piti''!

| madalicious a răspuns:

Pentru a fi admirate si pentru a avea fani. Dar si pentru bani. Doamne ce fac banii din noi!laughing

| HBK a răspuns:

Banul e la putere in ziua de astazi.Catevs specimene fac si mai mult de atat pentru bani.Trista situatiesad

| Denisa a răspuns:

Pentru a se simti frumoasa si desigur pentru banibatting eyelashes

| Anemona a răspuns:

1.pentru bani
2.doresc atentie
3.se admira singurelaughing)

| Frogie a răspuns:

Majoritatea fac lucrul asta pentru bani, restul din placere (pentru ca le place sa se expuna )

| OanaG a răspuns:

Pentru bani big grin

| oz a răspuns:

Cu toate ca nu vor sa recunoasca, orice femeie vrea sa fie admirata pentru formele/frumusetea pe care o poseda(primesc bani pentru treaba asta). Mai rau este atunci cand, unele domnisoare(altele nu se incadreaza nici in aceasta categorie, unele fetite) posteaza fel de fel de poze pe fel de fel de site-uri. Daca 3 persoane ii spun unei fete de 14 ani "mama dar ce sani mari ai" automat a 2-a zi pe hi5 apare un "instantaneu" cu fetiscana care isi afiseaza "boxele" cu toate ca ea vrea sa fie apreciata pentru inteligenta.Aici este un mic, mare paradox.Si pe TPU, vedem in unele avatare, cum domnisoarele fac fel de fel de piruete pentru a scoate in evidenta un "fund bombat" sau un "san mare".

Am vazut intr-o emisiune, cand un barbat dotat(nu stiu cat de dotat era, dar realizatorii emisiuni au pus ceva cauciuc pe acolo sa arate a una bucata 20 cm la cald) servea intr-un restaurant.Ideea era sa "prinda" pe camera reactia femeilor la vederea acestui barbat(el era in imbracat in niste pantaloni mai mulati, sa se vada "cocoselul"). Ce sa zic, aproape toate femeile l-au reclamat pe tip, pentru tinuta necorespunzatoare, si toate erau revoltate de cele intamplate.

| anad a răspuns:

Unele vreau si sa demonstreze ca nu au inhbitii si au curaj sa se arate goale oriunde si oricui.

| LuS[z] a răspuns:

Ca sa se simta dorita bagata in seamam vedeta si pentru bani majoritatea

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Devine CUnoscuta, pentru bani, pentru chestia asta :gen''am aparut intr-o revista!'', pentru a o arata in urmatorii 30 de ani de zile la totii cunoscutii, sa vada cum arata'' ea, pentru a se simti ''admirata''si dorita`.

| ecristinamc a răspuns:

Ca sa le admirati voi barbatiiwinking
Sa fim seriosi acum. una cfara fund, sani si fata nu are ce cauta in revista.
Face asta pentru a fi apreciata si epntru ca are ce arata.Si na...cand va uitati la ele.ca sa va clintiti ochiilaughing

| Smarandica a răspuns:

Ca sa se stearga barbatii la f*nd dupa ce se satura de pozele din revista :-

| Smarandica a răspuns:

Aneska sa-ti fie rusine laughing
Oricum eu sunt nimeni ca sa te judec.
Dar is curioasa.Parintii tai ce zic de asta? tongue

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

- pentru bani, - pentru ca sunt proaste - si pentru ca le place si lor oh go on sa le vada barbatii laughing)

| Lora_6439 a răspuns:

Probabil ca sa fie admirata, pentru ca are ce sa arate si mai ales pentru ca se fac bani cu gramada happy

| Doa'Do a răspuns:

Pentru ca poate se cred frumoase, pentru ca le face placere sau pentru ca asta este cea mai usoara meserie, unde castigi bani. si nu-ti trebuie carte!

| cîrne a răspuns:

''cand femeile nu mai stiu ce sa faca, se dezbraca; si acest lucru e probabil singurul lucru bun pe care-l pot face"-nu-s eu misoginul

| Green a răspuns:

Pentru bani si pentru a fi admirata

| Iubesc Limonada a răspuns:

Ca sa se dea in spectacolhappy

| RainDrop explică:

Wow, ce tare ca intrebarea mea a ajuns la cele populare laughing

| Ramina a răspuns:

Pentru banii. pentru faima. ca sa "atraga" barbatii. probabil asa gandesc alea care pozeaza nud in reviste laughing

| Kate21 a răspuns:

Bani, placere, admiratie sau unii sunt asa obsedati de a ajunge vedete ca ar face orice

| UnuDoiTreiPatru a răspuns:

Eu sunt model si pozez si nuduri. Sincer cele ce isi publica pozele in reviste o fac pentru bani, isi hranesc narcisismul si asta e meseria lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru faima.pentru bani. pentru a dobandi mai multa incredere in ea. din curiozitate. etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa para interesanta de lume.