| Brokenangel77 a întrebat:

Intrebari pentru baieti:
1.De ce este important pentru voi ca fata sa fie virgina cu toate ca poate voi nu mai sunteti?
2.Ati parasi o fata daca v-ar spune ca nu mai e virgina?
intrebare pentru fete:
1. v-ar interesa mai mult un baiat cu experienta sexuala sau unul lipsit de experienta?

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

In general,nu judec omul dupa aspectul asta,dar daca ar fi sa aleg, as alege oricand un tip care si-a inceput deja viata sexuala, intrucat la randul meu nu mai sunt virgina.Nu stiu sa 'invat' sau sa sustin pe cineva mai neexperimentat decat mine la nivel sexual, iar asta devine frustrant.Am avut o relatie cu un tip mai mic decat mine,virgin,iar relatia nu a ajuns niciodata la un punct mai intim caci eu nu stiam cum sa ma comport cu el,nu venea intr-un mod natural.O fi si un aspect psihic,ma atrag mai mult tipii care stiu sa detina controlul,si mai putin cei pe care trebuie sa-i 'initiez' eu.
Totusi, la modul general, nu are prea mare importanta.Ideal e sa te intelegi bine cu acel om si sa fiti pe aceeasi lungime de unda, inclusiv la nivel sexual.

4 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Ambele cazuri m-ar interesa big grin ar fi misto daca ar avea experienta pentru ca mi-ar fi mult mai usor sa-i cer anumite lucruri unui experimentat decat unui neexperimentat...dar, ar fi misto si cu unul neexperimentat pentru ca l-as invata sa fie exact cum imi doresc! in plus, la unul fara experientza intra clar si timiditatea care mie personal mi se pare fff sexi :X

Răspuns utilizator avertizat
| anka89 a răspuns:

Pentru mine unul cu experinta ar fi bine venitlaughing.Si inca ceva daca baiatul nu stie de astea degeaba le stie fata.Mare importanta are baiatul cu experienta.Nici nu vreau sa ma gandesc cum ar fi fost la mine prima oara cand am facut daca eram cu unul fara experienta.Asa ca, cum baietii vor fete cu experienta la fel si noi

| puiutzz27 a răspuns:

Unul cu experienta!