| Andreiu68 a întrebat:

Intrebare pentru fete si involuntar pentru baieti! Voi fetelor daca un baiat pe care il cunoasteti si sunteti prieteni v-ar spune ca ar vrea o relatie cu voi, cum a-ti reactiona? Chiar daca voi nu il placeti? I-ati da o sansa? daca nu de ce, daca da de ce.

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Eu i-as da sansa fetei cu o singura conditie, doar sex si atat

| RAY a răspuns:

Tu ai acorda o sansa la o fata care nu te atrage deloc la fizic? vorbim de o relatie,eu nu vad o relatie fara atractie fizica,nu poti sta cu cineva fara sa te atraga cumva, probabil ca poate unele persoane fac compromisuri si eu am facut dar apoi isi dai seama ca nu merge,desigur fizicul e inceputul,caracterul e ceea ce urmeaza dupa ce isi place de cineva, degeaba e frumoasa daca e rea,violenta,vulgara,nesimtita,mimincinoasa, ma intelegi? noi nu dam sanse celor care nu le placem fizic asta e adevarul, nici nu se pune vorba de relati cand cunosti pe cineva, te atrage, il cunosti/va cunoasteti apoi formati o relatie, sau tu vrei sex de fapt? daca vrei sex nu te implica in relatii

| neutrino a răspuns:

Asemenea sanse nu se ofera din mila!

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Raspunsul e nu. "Vai Andrei, suntem prieteni de ceva vreme iar acum vrei sa fii cu mine. stai sa ma tin de balustrada asta ca o sa cad."
Aplica alte strategii pentru a obtine o iubita cu care esti in friend zone.