| cata292 a întrebat:

Iubesc o fata dar nu o pot cuceri cum procedez?

6 răspunsuri:
| AnnaS98 a răspuns:

Fiindu-i prieten. macar cunoaste-o, las-o sa te cunoasca si tot restul. stii cat de simplu e sa transformi o relatie de prietenie in una amoroasa? incearca! daca nu, e pierderea eiwinking bafta! funda?

| Ramona1 a răspuns:

Daca ea nu te place, e degeaba.Lasa lucrurile asa,nu le inrautati mai tare. Poate simte ca ai ceva pentru ea si ar accepta o prietenie cu tine doar asa, iar tu in timp poti sa te simti foarte atasat de ea incat sa suferi mult. Dragoste cu sila nu se poate, stii si tu.

Răspuns utilizator avertizat
| Stefffanutzzzz a răspuns:

Spune.i tot ce simti pentru. ea in fata nu pe facebook mess si alte retele de socializarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi romantic si arata'ti dragostea fata de ea.

| kidomw a răspuns:

Ii spui direct ce simti daca altfel nu merge si vezi ce spune, nu ai nimic de pierdut.