| reigun44 a întrebat:

Am si eu o intrebare iubesc o fata dar nu am curajul sa ii spun.cum sa procedez?

5 răspunsuri:
| dan_2834 a răspuns:

Incearca sa te apropii de ea,sa vorbesti cu ea despre orice,orice subiect, sa fii dragut cu ea, nu stiu...chestii din astea. poate ca la un moment dat o sa isi dea seama ca o iubesti.baftawinking

| Galiutza a răspuns:

Daca o iubesti cu adevarat vei avea curaj.trebuie caci ai putea so pierzi insa ea seama cum ii zici. poate incepi prin a vb si intr-un final ii zici de sentimentele tale!happy bafta!

| Scumpilici21 a răspuns:

Ok...pai cati ani ai?happypentru ca depinde si de varsta...happy

| anka_7094 a răspuns:

Daca tu o iubesti sincer ar trebui pur si simplu sa-i arati cumva ca o placi dar nu sa ii spui asta poate sa o intimideze si mai ales ca fetele nu prea isi arata sentimentele dupa ce ea isi da seama ca o placi iti va da (sau nu)un semn dar tu trebuie sa fii atent la ea. sper sa va placeti reciprochappy

| alexandra96 a răspuns:

Pai incearca s-o faci sa te plac eu asa am facut cu un baiat desigur si a mers :*:*happy sper ca te-am ajutat happy